کد خبر : 59106
تاریخ انتشار : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۳

وام دولتی بازسازی سی‌سخت دردی را دوا نمی‌کند/ چرا دشمن از کاندیدای نظامی هراس دارد؟

وام دولتی بازسازی سی‌سخت دردی را دوا نمی‌کند/ چرا دشمن از کاندیدای نظامی هراس دارد؟

ساعت: ۱۴:۵۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ شناسه خبر: ۱۷۱۱۸۰۴ رضایی گفت: ترس دشمنان انقلاب اسلامی از چیست؟ چرا می ترسند بسیجیان و سپاهیان سرکار بیایند؟ اینها می ترسند اگر نظامی‌ها بیایند دست دزدها رو شود. پول غارت شده ای که از بیت المال رفته را به مردم برگردانند. می ترسند نفوذی های داخل کشور

ساعت: ۱۴:۵۸
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۱۲/۰۸
شناسه خبر: ۱۷۱۱۸۰۴

رضایی گفت: ترس دشمنان انقلاب اسلامی از چیست؟ چرا می ترسند بسیجیان و سپاهیان سرکار بیایند؟ اینها می ترسند اگر نظامی‌ها بیایند دست دزدها رو شود. پول غارت شده ای که از بیت المال رفته را به مردم برگردانند. می ترسند نفوذی های داخل کشور پیدا شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گچساران نیوز دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام قبل از خطبه های نماز عبادی سیاسی شهر پاتاوه در شهرستان زلزله زده سی سخت گفت: وقتی از ارزش ها فاصله می گیرDم فقر و بیکاری می‌آید. دشمنان ما نیز زورشان به ما می‌رسد و می خواهند ایران را محاصره اقتصادی کنند البته ما بر دهن دشمن می زنیم و کاری خواهیم کرد اقتصاد کشور به گونه ای درست شود که دنیا دست از تحریم ها بردارد. آنها فکر می کنند ما در اقتصاد ضعیف شده ایم و نمی توانیم کاری بکنیم. لذا باید به ارزش های انقلاب برگردیم.

محسن رضایی عنوان کرد: باید به مردم و به مستضعفین، به اخلاق و معنویت، برادری، کرامت انسانی برگردیم. ارزش‌هایی که انقلاب برای ما آورد خیلی بزرگ و درست بود. اینها باید برگردند؛ برگرداندن ارزش‌های انقلاب اسلامی باید از دولت و دولت مردان شروع شود و به ارزش های انقلاب برگردند.

 

وی با اشاره به زلزله سی سخت گفت: مشکل کشور ما این است که مدیریت کشور در اتاق های در بسته است. خیلی از عزیزان تا سی سخت آمدند اما چند نفر تا پاتاوه آمدند. چند نفر در چادرهای مردم رفتند و مشکلات را بررسی کردند، ما از اول انقلاب مدیریت کرده‌ایم و دیدیم مدیرانی هستند که در کنار مردمند، سفره شان با سفره مردم یکی است، تا مشکلی برای مردم پیش می آمد بلافاصله متوجه می‌شوند و راهکارش را هم می دانند.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: متاسفانه یک نوع مدیریتی‌ که در ایران شکل گرفته مدریت در اتاق های در بسته است؛ می گوییم آقای وزیر کجا هستی؟ می گوید جلسه هستم. می گوییم اقای مدیرکل  کجا هستید می گویند جلسه است. اگر هم بیایند تنها یک سرکشی می کنند و می روند. این مدیریت ها در کشور باید پایان داده شود.

 

رضایی عنوان کرد: این مشکلات اقتصادی، مشکلاتی که در مسئله کرونا داریم؛ مشکلاتی که در مسئله بهداشت وجود دارد، مرهون یک نوع مدریتی است که در کشور قابل تداوم نیست. اینها باید کنار گذاشته شود، ما مدیریت هایی می خواهیم که سفره شان با سفره مردم یکی باشد. یعنی اگر مردم کم غذا شدند غذای آن ها هم کم شود، اگر مردم نان شان کم شد، نان دولت مردان هم کم شود اگر این نوع مدیریت در کشور وجود داشته باشد دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت.

 

وی ادامه داد: چرا تعداد بیماران خاص اینجا، تعداد بیکاران اینجا را نباید بدانند؛ چرا وضعیت آب و هوای اینجا نباید به درستی شناسانده شود، چرا آب شرب اینجا نباید دقیقا فهمانده شود؛ مدیریت در ایران نباید پادشاهی باشد. ما با پادشاهی خداحافظی کردیم، پادشاهانی که در تهران می نشستند و از هیچ جا هم خبر نداشتند، انقلاب شد که جریان پادشاهی در کشور پایان یافت.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: مردم سالاری شکل گرفته است. مردم سالاری که نباید این شکلی باشد که مردم رای دهند، دولت مردان انتخاب شوند، بعد این دولت مردان بروند در اتاق ها درب اتاق‌ها را ببندند. آقای وزیر، اقای رئیس جمهور آقایان مدیران کشور این مردم ولی نعمت هستند. مردم صاحب این کشور هستند. چه شده که این اتفاقات در حال رخ دادن است. در سی سخت عده ای رزمندگان آمدند و گفتند برادر محسن ما را فراموش کردند. گفتم برادر عزیز ارزش های انقلاب فراموش شده اند، اگر ارزش های انقلاب فراموش نمی شد شما رزمنده ها هم فراموش نمی شدید.

 

رضایی تاکید کرد: چه شده که همه چیز در تهران جمع شده است؟ پول‌هایی که مردم این شهر این استان سپرده می‌کنند ۵۰ درصدشان به تهران می‌رود. چرا پول مردم همین جا سرمایه گذاری نمی شود، علاوه بر اینکه بخشی از بیت المال باید اینجا سرمایه گذاری پولی که مردم در بانک ها می گذارند هم باید همین جا سرمایه گذاری شود.این مدیریت و این نگاه به مردم باید عوض شود.

 

وی گفت: دیدید مردم در سال ۹۲ چه حماسه‌ای رقم زدید. بیش از ۹۰ درصد مردم این استان در انتخابات به من رای دادید؛ جا دارد ۱۰ بار دیگر به اینجا بیایم و دست شما را هم ببوسم. باز نمی‌توانم جبران کنم. من در آن سال یک هزار تومانی به مردم استان نشان دادم و گفتم مردم این پول ملی ما سقوط می کند. در همین شهر در پاتاوه در آن سال با هزار تومان چند تخم مرغ می‌شد خرید؟ امروز چی؟ ۱۰ هزار تومان امروز برابر با هزار تومان آن موقع شده است.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: ترس دشمنان انقلاب اسلامی از چیست؟ چرا می ترسند بسیجیان و سپاهیان سرکار بیایند؟ اینها می ترسند اگر نظامی ها بیایند دست دزدها رو شود. پول غارت شده ای که از بیت المال رفته را به مردم برگردانند. می ترسند نفوذی های داخل کشور پیدا شوند. می ترسند آنهایی که شهید فخری زاده شهید سلیمانی را شهید کردند را پیدا کنیم. آن ها از این موارد می ترسند. بترسید جنابان سیاسیون که دزدی کردید. آن هایی که رانت خوردید. آنهایی که نفوذی هستید. نطامی ها اگر بیایند پدر شما را در می‌آورند، همه پول بیت المال را به مردم بر می‌گردانند، بله بترسید.

 

رضایی افزود: نظامی‌ها برای خدمت‌گذاری می آیند، باید به اتحاد، به رسیدگی به محرومان، به ارزش های انقلاب، به ولایت پذیری و ابعاد اسلامی برگردیم. نباید فاصله بگیریم؛ ما داریم از دین خدا از مردم فاصله می‌گیریم. نباید اینگونه باشد. دولت آینده باید یک دولت مردمی، اخلاقی و به دنبال ارزش های انقلاب باشد که این زد و بندها را جمع کند. تا اینکه دوباره ما یک بار دیگر شیرینی انقلاب را کام مردم بچشند.

 

وی به بیمارستان پاتاوه اشاره کرد و گفت: پیگیری های لازم برای بیمارستان انجام خواهد شد. صنایع تبدیلی برای اینجا بسیار مهم است؛ محصولات به صورت خام به فروش برسد یک درامد دارد اما صنایع تبدیلی، کشتارگاه و سردخانه نیز وارد شهرستان شود قیمت محصولات ده برابر می شود.

 

رضایی خاطرنشان کرد: آب شرب بسیار مهم است که پیگیری خواهیم کرد. خسارت وارده به خانه‌های شهرستان را دنبال خواهیم کرد. تیم‌های ارزیابی، دقیق ارزیابی می‌کنند اما میزان وامی که دولت گذاشته بسیار کم است؛ نه ۵۰ میلیون تومان نه ۲۰ میلیون تومان هیچ دردی دوا نمی‌کند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.