کد خبر : 49250
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۱

واکنش مستندساز نورآبادی در پی نامه فیلمساز آمریکایی به رهبر انقلاب

واکنش مستندساز نورآبادی در پی نامه فیلمساز آمریکایی به رهبر انقلاب

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی آگاه در پی پیام مفصل مایکل مور مستند ساز مشهور آمریکایی به رهبر و‌ملت ایران مبنی بر صبر در گرفتن انتقام و دادن فرصت به او‌ و‌ملت آمریکا یک خانم مستند ساز از شهرستان نورآباد ممسنی پاسخ تامل برانگیزی خطاب به مایکل مور را در صفحه ی خود

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی آگاه در پی پیام مفصل مایکل مور مستند ساز مشهور آمریکایی به رهبر و‌ملت ایران مبنی بر صبر در گرفتن انتقام و دادن فرصت به او‌ و‌ملت آمریکا یک خانم مستند ساز از شهرستان نورآباد ممسنی پاسخ تامل برانگیزی خطاب به مایکل مور را در صفحه ی خود منتشر کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

متن پیام فرزوان جاویدی به شرح زیر است:

آقای مایکل مور عزیز!
پیام شما را به رهبر و‌ ملت ایران در Rumber گوش دادم

شما را سالهاست با فیلم‌هایتان و‌فعالیت های ضد دولتی تان می شناسم و بخاطر احترامی که برای شما قائلم مایلم بعنوان یک ایرانی پاسخ تان را بدهم.

شما از رهبر ایران خواستید که برای انتقامی که آن را حق مسلم‌ایران می دانید دست نگه دارد و‌ به شما و‌ ملت آمریکا ده ماه فرصت بدهد تا با انتخابات و‌دموکراسی ترامپ را از کاخ سفید بیرون کنید چون ترامپ رییس جمهور منتخب ملت شما نیست، البته این را هم خاطر نشان کردید که اگرایران چنین کاری کرده بود آمریکا لحظه ای برای مقابله درنگ نمی کرد.به ما یاد آوری کردید که نتیجه ی انتقام، کشتن فرزندان ما و شماست.نمی دانم‌اساسا ملتی که همیشه کشته اند تعریفشان از کشته شدن چیست ، امابرای درک واقعی صلح بایدجنگ را درک کرده باشی.

باید زاده ی خاورمیانه باشی تا بدانی اینجا کودکان بیشتر از اینکه به مادرهایشان شبیه باشند به جنگ شبیه اند.

باید زاده ی خاور میانه باشی و صبحانه را با اخبار ترور در عراق بخوری و شام را با خبر حمله ی انتحاری در افغانستان تا بفهمی صلح چیست .
 

باشد قبول آقای مور !

از شما و‌ میلیون ها آمریکایی که می خواهید با دموکراسی تان صلح را به ارمغان بیاورید نمی پرسیم،آیا اوباما و جرج‌بوش و کلینتون و ریگان هم منتخب ملت شما نبودند؟

از شما نمی پرسیم موقع حمله به کلمبیا،مکزیک،پاناما، ویتنام،لبنان، افغانستان، عراق، و‌ده ها جای دیگر جهان تعریف ملت شما از صلح چه بود؟

از شما نمی پرسیم در تحریم های ظالمانه ی ملت ایران و حمایت از گروه وحشی داعش و رژیم ظالم عربستان در حمله به مردم بی دفاع یمن تعریف شما از تروریسم چه بوده چرا هیچ صدایی برای نریختن اینهمه خون‌های بیگناه در آمریکا شنیده نشد؟

از شما نمی پرسیم که در تمام تاریخ تان در کدام‌نقطه ی جهان توانسته اید صلح را برقرار کنید؟

نمی پرسم دوست من چون شما وهمفکرانت سعی کرده اید راهتان را از دولتمردانتان جدا کنید.

ما پیام شما و‌ملت آمریکارا برای صلح می پذیریم اما پیشنهاد شما به صلح ختم‌ نمی شود چون متاسفانه دموکراسی شما به قدمت یک‌تاریخ روسیاه است.برای ریشه کن کردن ظلمی که به درازای قدمت پرچم آمریکاست و حامی ایدوئولوژی از نیل تا فرات و ارض موعود است دموکراسی و صلح های فانتزی راهگشا نیست.

جهان تنها زمانی روی آرامش را خواهد دیدکه از منشا ظالم پاک شود، ما جوان های ایرانی آماده ایم تا بهای این آزادی را برای جهان بدهیم برای نسل های آینده برای تمام بشریت.
 

 

انتهای پیام/

لینک منبع

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.