طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۴ خرداد, ۱۳۹۸ | کد خبر : 47036 | نویسنده : گچساران نیوز |
 •   

  [ad_1] به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی آگاه جانشین سپاه فتح استان در دیدار با کارمندان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهر یاسوج گفت: وقتی در عملیات رمضان به میدان اولیه شهر بصره دسترسی پیدا کردیم منافقان به حزب بعث کمک کردند و مقابل این جبهه ای که سپاه و بسیج باز کرده بود ایستاده […]

  [ad_1]

  به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی آگاه جانشین سپاه فتح استان در دیدار با کارمندان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهر یاسوج گفت: وقتی در عملیات رمضان به میدان اولیه شهر بصره دسترسی پیدا کردیم منافقان به حزب بعث کمک کردند و مقابل این جبهه ای که سپاه و بسیج باز کرده بود ایستاده بودند تا اینکه دوباره برگشتیم و عملیات کربلای چهار و  پنج و والفجر ۸ شکل گرفت و مقداری از خاک شغال شده آزاد شد و فاو را گرفتیم.

   

  سرهنگ جهانگیر انصاری بیان کرد: رژیم بعثی پشتیبانی قوی و  ماشین های  جنگی قوی داشت، واقعا عراق کشور ضعیفی نبود، اگر در جنگ با داعش می بینیم که جبهه مقاومت در عراق و سوریه پیروز شد، اگر تجربه هشت ساله دفاع مقدس در جبهه مقاومت نبود چنین پیروزی  محقق نمی شد و جبهه کفر شکست را متحمل نمی شد بیش از ۸۰ کشور دنیا در جنگ با جبهه مقاومت آنها را پشتیبانی می کرد.

   

  جانشین سپاه فتح استان تصریح کرد: در جنگ هشت ساله دفاع مقدس بیش از ۴۶ کشور دنیا رژیم بعثی را پشتیبانی می کردند اما در جنگ  جبهه مقاوت بیش از ۸۰ کشور دنیا حضور داشتند؛ اکنون مقایسه کنید کشوری که با قدرت جنگی و ماشین های جنگی به روز در مقابل جبهه مقاومت  شکست خوردند و این شکست  را پذیرفتند.

  سرهنگ انصاری عنوان کرد: از آن تجربه هایی که در هشت سال دفاع مقدس حاصل شد در جبهه مقاومت استفاده شد و یک ارتش انقلابی شکل گرفت، این ارتش انقلابی  زینبیون و فاطمیون  از افغانستان و پاکستان ، حزب الله لبنان، الحوثی ها و حشد الشعبی، بسیج مردمی سوریه و خود فرماندهان عالی رتبه ما به عنوان مستشاران جنگ و مدافعان حرم یک ارتش انقلابی را تشکیل دادند.

   

  وی ادامه داد: به وضوح می بینید هر معبری که آمریکایی ها می خواهند باز کنند، ایرانی ها مقابل آنها  هستند، از هیچ فشار و سلاحی دریغ نکردند اما با کمک خدا شکست را پذیرفتند این تجربه ای بود که از هشت سال دفاع مقدس در جبهه مقاومت از آن  استفاده شد، وقتی تاریخ چهل ساله انقلاب اسلامی را مشاهده  می کنیم متوجه می شویم که امام چه انسانی بودند و مقام معظم رهبری چه شخصی هستند.

   

  جانشین سپاه فتح استان تصریح کرد: رهبر انقلاب گفتمان خودشان را  در بیانیه گام دوم انقلاب تدوین کردند ما وارد دهه پنجم انقلاب شدیم، این بیانیه مثل یک قطب نما گرا می دهد که روی  این گرا حرکت کنیم و شاخص ها نیز مشخص است.

   

  انصاری تصریح کرد: باید به خود ببالیم و افتخار کنیم چنین رهبری را داریم، کمیته امداد نیز با دستور  امام خمینی (ره) تاسیس شد، وقتی انقلاب شکل گرفت جنگ تمام اعیار با فقر و محرومیت بود ما در چند عرصه جنگیدیم همین بحث مبارزه با محرومیت زدایی و فقر خودش یک جنگ تمام عیار اقتصادی بود، ما اول در جبهه اقتصادی جنگیدیم بعد وارد جنگ سخت شدیم و بعد جنگ فرهنگی و نرم و باز جنگ اقتصادی را آوردند.

  وی عنوان کرد: رئیس جمهور آمریکا خودش می گوید ما جنگ سخت  با ایران نداریم؛ آمریکا کشور ضعیفی نیست بلکه قدرت مند ترین کشور دنیاست اما در تفکر و اندیشه و اراده ضعیف هستند و در سلاح و نیرو و ماشین جنگی یک کشور ابر قدرت است، ما تنها کشوری هستیم که مقابل این قدرت جهانی ایستاده ایم  و تنها کشوری هستیم که امریکا را با هم پیمانانش  پای میز مذاکره نشاندیم .

   

  سرهنگ انصاری گفت: همه ما وظیفه داریم روشنگری کنیم، همه ما در قبال این نظام مسئولیت های بزرگی داریم؛ اکنون دشمن آمده  و این تفکر و اندیشه ای که در هشت سال دفاع مقدس و در جبهه مقاومت پیروز شدیم را هدف قرار داده اند، در فضای مجازی ببینید چه چیزهایی وجود دارد؛ نا جوانمردانه به جان ملت ما افتاده اند مقام معظم رهبری خطاب به جوانان در  سالروز  عملیات بیت المقدس در سال ۹۵ فرمودند خرمشهر ها در پیش است.

  وی با بیان اینه ما در جنگ سخت و فضای حقیقی خرمشهر را فتح کردیم گفت: در فضای مجازی و در جنگی که نبرد تفکر و اندیشه است قرار داریم که خوراک آن علم است که جنگ دشواری است، در جنگ سخت خاکریز دشمن و ماشین های جنگی مشخص بودند اما در جنگ نرم و فضای مجازی اینگونه نیست.

   

  انصاری بیان کرد: جوانی که در دور ترین نقطه استان است در این فضا حرکت می کند و خط مقدم ما اینجا است اما در جنگ سخت خط مقدم ما از اروند  به مدیترانه  تغییر یافت، ما همه خاکریزهای آمریکا مانند عراق و سوریه  و لبنان را یکی پس از دیگری فتح کردیم،هیچ گاه پیش نیامده است رژیم جعلی صهیونیستی دیواری با ارتفاع ۷ متر و قطر یک و نیم  متر دور خودش بکشد؛ این از ترس چه کسی  است؟

  وی ادامه داد:  دشمن می داند اگر در جنگ سخت بخواهد دست از پا خطا کند طومارش پیچیده خواهد شد مگر فکر می کنید این ناو امریکایی که وارد خلیج فارس شده قصد جنگ دارد؟ خیر هرگز اینگونه نیست مگر کسی می آید ناو جنگی به آن  بزرگی را دو دستی تقدیم دشمنش کند.

   

  انصاری تصریح کرد:  170 پایگاه نظامی امریکا در تیرس موشک های ما است اگر دست از پا خطا کند می داند که آن ناو سیبل خوبی است ما از آن به عنوان یک سیبل استفاده می کنیم، دشمن یک جنگ روانی راه انداخت.

   

  جاشنین سپاه فتح گفت: مقصر نیز خودمان هستیم نتوانستیم خوب عمل و مدیریت کنیم همین جناح بازی ها برای کشور ما فقط ضرر بود، وقتی سپاه پاسداران را به عنوان گروه تروریستی خواندند ملت ما  هشتاد میلیون سپاهی شدند و موضع گرفتند، هر جا وحدت داشتیم و با هم بودیم پیروز هستیم اما هر جا دشمن اختلف درست کرد و جناحی و چپ و راستی وارد میدان شدیم به ما ضربه زد؛  ما باید انقلابی عمل کنیم نگاه ما به کلام رهبری باشد، باید انقلابی عمل کنیم و شاخص هایی که مقام معظم رهبری در گام دوم  بیان کردند را ملاک قرار دهیم، دشمن برای این تفکر و اندیشه ما یک اتاق  فکر تشکیل  داد که این تفکر و اندیشه ای که یک جوان ۱۳ ساله مواد انفجاری به کمر می بندد و ماشین جنگی را منفجر می کند را هدف قرار داده اند ، سلاح ایرانی ها این تفکر و اندیشه است.

   

  در ادامه تصاویر بیشتری از این نشست مشاهده می کنید:

   

  downloadدانلود  [ad_2]

  لینک منبع

  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • آتشی که ارز جهانگیری به اقتصاد کشور زد/ رانت‌خواران ارز جهانگیری؛ از مش‌قربونعلی بی‌سواد تا واردکننده کابل برق به جای تجهیزات پزشکی/ دومینوی دستگیری متهمان در استان‌های مختلف کشور
 • گاهی در بحث استخدام‌ها، مدیران مورد حمله قرار می‌گیرند درست عمل کنید تا مورد حمله قرار نگیرید
 • تجدید میثاق مسئولین گچساران با آرمان های شهدا
 • امام جمعه گچساران :آزادگان سرافراز با رشادت و دلیری در دوران دفاع مقدس و با صبرو استقامت بی بدیل در دوران اسارت، دنیا را بهت زده کردند
 • سردار خرمدل :استاندار قسم جلاله یاد کرده که از آرای مردم حفاظت کند.  
 • امروزه به برکت خون شهدا و رشادت ایثارگران ایران اسلامی دارای قدرت، شکوه، عزمت و شوکت است و به بهترین نحو ممکن در مقابل تهدیدهای دشمنان مقابله به مثل می‌کند
 • ارسال نامه به دفتر رئیس محترم قوه قضائیه
 • تشییع با شکوه پیکر آمیر احمد تقوی دردهدشت + تصاویرو فیلم
 •  فرمانده سپاه گچساران درگذشت آمیراحمد تقوی را تسلیت گفت
 • پیام فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان کهگلیویه و بویراحمد در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین آ میر احمد تقوی
 • پیام تسلیت رئیس دفترنظارت وبازرسی انتخابات استان کهگیلویه وبویراحمدبه مناسبت در گذشت عالم جلیل القدر آمیر احمد تقوی
 • یارامام و رهبری در استان کهگلیویه و بویراحمد به ملکوت اعلا پیوست
 • آقای تاجگردون چرا یکی از وابستگان به انگلستان ، عضو تشکیلات فراماسونری و از عاملان موثر در شهادت شیخ فضل الله نوری و سرکوب مشروطه طلبان حقیقی را به عنوان الگوی قوم لر دانسته اید ؟
 • پیام تبریک فرمانده سپاه ناحیه گچساران به مناسبت روز خبرنگار
 • آقای تاجگردون به مردم بگویید چه تفکری و چه کسانی در دولت، آفریننده تورم 50 درصدی، بیکاری و مشکلات معیشتی هستند ?
 • هفده مرداد روز خبرنگار را به همه خبرنگاران عزیز تبریک عرض می کنم.
 • هیچ کدام از ادارات حق استفاده از وسایل نقلیه خارج از وقت اداری و برای استفاده شخصی را ندارند.
 • تهدید اصلاح طلبان به شورش در آستانه انتخابات مجلس! و پاسخ کدخدایی به تهدید های اصلاحات
 • دلایل باورپذیر بودن یک نظرسنجی مهم/ راز افزایش محبوبیت ۱۳ درصدی رئیسی چیست؟
 • کسانی که بعنوان تقلب دروغین در انتخابات ۸۸ آرامش و آسایش مردم را سلب کردند وبه باورهای دینی و اعتقادی آنها توهین کردند حق ورود به مجلس را ندارند