به گزارش خبرآوران علی احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اهدا لوح تقدیری از لطف‌الله موسوی شهردار باشت تقدیر کرده است. لطف‌‌الله موسوی در گفت‌وگو با خبرآوران در این خصوص گفت: اگر امروز در باشت شاهد تحولاتی در حوزه مدیریت شهری هستیم به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و نتیجه تعامل و همکاری بسیاری از مسئولان و صبر […]

به گزارش خبرآوران علی احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اهدا لوح تقدیری از لطف‌الله موسوی شهردار باشت تقدیر کرده است.

لطف‌‌الله موسوی در گفت‌وگو با خبرآوران در این خصوص گفت: اگر امروز در باشت شاهد تحولاتی در حوزه مدیریت شهری هستیم به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و نتیجه تعامل و همکاری بسیاری از مسئولان و صبر و تحمل شهروندان فهیم باشتی همچنین پرسنل خدوم شهرداری باشت بوده است.

وی افزود: جا دارد از علی احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاونت امور عمرانی، مدیرکل امور شهری و مجموعه همکاران در این خصوص تقدیر و تشکر کنم.

موسوی تصریح کرد: همکاری و تعامل ریاست محترم مدیریت برنامه و بودجه و همکاران همچنین تلاش و همکاری‌های خوب غلامرضا تاج‌گردون نماینده گچساران و باشت در مجلس و دستگاه‌های اجرایی نیز گام‌های مهمی در ایجاد تحولات درباشت بوده که از این عزیزان نیز نهایت تقدیر و تشکر را دارم.