امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 24 April , 2019
شناسه خبر : 45763
  پرینتخانه » سر خط روز گچساران, سیاسی تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷ | ارسال توسط :

باز خوانی سخنان تاجگردون نماینده گچساران در انتخابات رئیس جمهوری اردیبهشت ۹۶

  با روحانی به جهنم می‌رویم با رئیسی به بهشت نه! رئیسی برنده شدن در انتخابات را باید به خواب ببیند به دنبال انتخاب هستیم واین انتخاب صرفا رییس قوه نیست صرفاتعیین رییس جمهورنیست ومامیخواهیم سرنوشت خود رارقم بزنیم وی باخطاب قراردادن جمع حاضرگفت:مردمان کهگیلویه که دلسورانه نگاه کردین به واقعیتهانگاه کنیدمرزاسلام وغیراسلام نیست، جهنم […]

 

با روحانی به جهنم می‌رویم با رئیسی به بهشت نه!

رئیسی برنده شدن در انتخابات را باید به خواب ببیند

به دنبال انتخاب هستیم واین انتخاب صرفا رییس قوه نیست صرفاتعیین رییس جمهورنیست ومامیخواهیم سرنوشت خود رارقم بزنیم

وی باخطاب قراردادن جمع حاضرگفت:مردمان کهگیلویه که دلسورانه نگاه کردین به واقعیتهانگاه کنیدمرزاسلام وغیراسلام نیست، جهنم وبهشت نیست ولی دراردوگاه رقیب سخن سر میدهندومتاسفانه ندا می دهند صف حسین و غیرحسین است اما مااعلام میکنیم باروحانی به جهنم میرویم ولی با شمابه بهشت نمیرویم..

این سخن تاجگردون باتشویق حاضرین همراه بود.

تاجگردون بیان کرد: حرف ما برای مطامع دنیانیست ولی کسانی که ۸سال کشور را نابود کردند مانباید فرصت دهیم که اینها که درکمین نشسته اند.

تاجگردون خطاب به رئیسی :
یکباردیگربیایند براین خوان گسترده انهم با نبات و سوء استفاده از امام رضا(ع)و پارچه و ما امروز میشنویم که قران بردست میروند درخانه های مردم ومیگویند اقافرستاد ما را وماهم متعهدیم به شما..

تاجگردون خطاب به رئیسی گفت :چرا مقدسات شیعه مارا که  به انها عشق می ورزیم زیرسوال میبرید برای چندتا رای و چه نیتی است که بنام محروم ومستضعف ومیگویندزبان محرومین هستیم این دوست که خودرازبان مردم سیستان میداندزبان مردم سیتان مولوی عبدالحمید هست و مازبان مردم محروم کهگیلویه وبویراحمد هستیم که به روحانی رای میدهیم و ‌نمیخواد دوست عزیزبه گرداگردشمانگاه میکنیم میترسیم وقتی یادمان میاد که همین ها که الان درکنارتوهستند وکشور را به یغما بردن همراهت هستندمیترسیم وما الان درصحنه هستیم ودراین ۴سال زحمت کشیده شدتازه پی را اماده کردیم و به دنبال قدرت سیاسی نیستیم چیزی که خیر برای ملت باشد هستیم وما بدنبال موضوع ارامش ملت هستیم قدرت مال توبگذارید مردم باارامش زندگی کنند و انچه که شایسته هستنددست پیداکنند.

انها جمناراافریدند که دیدیم درکمیسیون برجام واصرار میکردن این را سریع ردکنیم وخیالمون را راحت کنیم اما حالا می ایند بابرجام‌عکس میگیرند و ادم فقط دراین شرایط دورویی رامیبینه و این تزویره که یاداوری ازصدراسلام است و تیر تیزی برقلب مسلمین واقعی میباشد…

تاجگردون دوباره بدون نام بردن ازرییسی وقالیباف گفت:گیرم‌که بردی هرچند باید بخواب ببینی،چگونه باوجدانت کنار می ایی.

دولت تدبیر وامید سفره مارابرگرداند وحداقل نگذاشت سفره کوچکتربشود وامصیبتااگر شرایط ۸ سال قبل ادامه پیدامیکرد

کانال خبری فرهنگی زواره کائیدی
t.me/kaedi318zavareh

|
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.