تاریخ انتشار : یکشنبه 31 فروردین 1399 - 18:34
کد خبر : 51579

اقدام قابل تحسین منتخب بویراحمد و دنا در سطح ملی/آغاز موج مطالبه گری رسانه ها از روشنفکر

اقدام قابل تحسین منتخب بویراحمد و دنا در سطح ملی/آغاز موج مطالبه گری رسانه ها از روشنفکر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی آگاه، به تازگی منتخب جدید شهرستان های بویراحمد و دنا حرکت خوبی را در سطح ملی دنبال می کند، نفس این حرکت ها در نوع خود بسیار قابل توجه و مورد حمایت رسانه های مختلف قرار گرفته است.   اینکه آقای روشنفکر در این وضعیت نامناتسب کرونایی این

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی آگاه، به تازگی منتخب جدید شهرستان های بویراحمد و دنا حرکت خوبی را در سطح ملی دنبال می کند، نفس این حرکت ها در نوع خود بسیار قابل توجه و مورد حمایت رسانه های مختلف قرار گرفته است.

 

اینکه آقای روشنفکر در این وضعیت نامناتسب کرونایی این چنین پیگیر مطالبات مردم حوزه انتخابیه خود است از چند محور مورد توجه همگان است:

 

اولا اینکه این مهم به اطلاع مردم رسانده می شود که منتخبان آنان در این برهه بیکار ننشسته اند و در این میدان پا به پای دیگر مسئولان در حال رایزنی برای بهتر کردن شرایط حاکم در حوزه انتخابیه خود هستند.

دوما برنامه محوری منتخب مردم برای حوزه انتخابیه خود نوید و روشنی بخش گام های محوری خوبی خواهند بود.

سوما مدیران استانی مرتبط با این حرکت ها در سطح استان بیشتر به خود می آیند که منتخبان جدید برنامه های کاری زیادی در حوزه های انان خواهند داشت.

چهارما راس هرم مدیریتی استان وقتی چنین روندی را از سوی نمایندگان در سطح ملی برای بحث اعتبارات و برنامه های استان می بیند، قطعا انگیزه بیشتر و هدفمندی را برای توسعه و کارآفرینی در سطح استان دنبال می کند.

 

بنابراین در نگاه تمام این روند موضوع مثبتی را در سطح استان تداعی می کند.

 

اما یک نکته که در پلان دوم مورد توجه است و نگاهی است که در جستجوی مسئله دنبال می شود، این است که در این بین متناسب با مصوبات و وعده ها و قول های ارایه شده در جلسات به مرور زمان رسانه های مطالبه گر استان در پی محقق شدن مصوبات مربوط به این نشست ها بر خواهند آمد تا نتایج را به اطلاع مردم برسانند.

 

پس همپای با درج و اطلاع رسانی مصوبات در آینده نزدیک، بعد مطالبه گری نشست ها از منتخبین بعمل خواهد آمد.

 

انتهای پیام/

لینک منبع

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تریبون زاگرس قطب نما زاگرسیون زاگرسیون