طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۵ مهر, ۱۳۹۸ | کد خبر : 48760 | نویسنده : زواره کاییدی |
 •   

  یعنی اگر جایی نام شهید را پاک کردند مردم باید به صحنه بیایند و اگر فرد بی ادبی بخواهد جسارت کند مردم حتما به میدان بیایند،حضرت آقا فرمودند که دفاع مقدس درس بزرگی است و درس بزرگ از دفاع مقدس ،شهداء و مشی شهادت است و دشمن این نقطه را نشانه رفته است؛ پس بنابراین در هرجا بی احترامی به شهداء و خانواده های شهداء مشاهده شد، حتما مقابله کنید. حجازی اظهارکرد:در فضای مجازی نکات بی ادبانه ای دیده می شود و مسئولین محترم و خاصه مسئولین مربوطه سریع اقدام کنید و نگذارند به جمعه آینده کشانده شود و فورا موضوع را بررسی کنند و آن افراد بی ادب را تنبیه کنند و اگر توبه کردند و برگشتند و اگر هم نه ،به سبک دیگری اقدام کنند و به جمعه آینده هم نکشید وگرنه صریح و بدون پرده می گویم و آن موقع مردم و جوانان انقلابی را به میدان خواهم آورد و آنوقت هم مسئولین نمی توانند سرجایشان بمانند.

  گچساران نیوز :حجت الاسلام سید امین الله حجازی،امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به یکی  از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص گرامیداشت هفته دفاع مقدسف گفت: حضرت آقا فرمودند که نام شهید و عنوان شهادت برفراز کوی ها و برزن ها، افتخار و موهبتی برای کشور است که باید ادامه یابد.

  • یعنی اگر جایی نام شهید را پاک کردند مردم باید به صحنه بیایند و اگر فرد بی ادبی بخواهد جسارت کند مردم حتما به میدان بیایند،حضرت آقا فرمودند که دفاع مقدس درس بزرگی است و درس بزرگ از دفاع مقدس ،شهداء و مشی شهادت است و دشمن این نقطه را نشانه رفته است؛ پس بنابراین در هرجا بی احترامی به شهداء و خانواده های شهداء مشاهده شد، حتما مقابله کنید.

  حجازی اظهارکرد:در فضای مجازی نکات بی ادبانه ای دیده می شود و مسئولین محترم و خاصه مسئولین مربوطه سریع اقدام کنید و نگذارند به جمعه آینده کشانده شود و فورا موضوع را بررسی کنند و آن افراد بی ادب را تنبیه کنند و اگر توبه کردند و برگشتند و اگر هم نه ،به سبک دیگری اقدام کنند و به جمعه آینده هم نکشید وگرنه صریح و بدون پرده می گویم و آن موقع مردم و جوانان انقلابی را به میدان خواهم آورد و آنوقت هم مسئولین نمی توانند سرجایشان بمانند.

  امام جمعه گچساران تصریح کرد:از فرازهای مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان محترم مجلس خبرگان این بود که مشکلات کشور قابل حل است و باید داخل مملکت هم مشکلات مرتفع شود،کشور قدرتمند است و بهره گیری از دوران دفاع مقدس و تعمیم آن در جامعه بسیار مهم و ضروری است.

  خطیب جمعه گچساران گفت:حضرت آقا فرمودند که لازمه و اساس استمرار پیشرفت کشور،توکل برخدا،ایستادگی ،مقاومت، امید به آینده و اعتماد به جوانان، وحدت و انسجام آحاد مردم و بخصوص در میان نیروهای انقلاب است.

  وی افزود:در فراز دیگری فرمودند که اروپایی ها به تحریم های آمریکا پایبند ماندند و باید از آنها قطع امید کرد ،راه ارتباط با تمام کشورهای دنیا باز است الا با آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی ،اما باز فرمودند به اروپا هم اعتماد نکنید کما اینکه اروپایی ها در همه میادین دشمن ما هم بوده اند و تلاش کنید که داخل کشور مشکلات حل شوند.

  حجازی اظهارکرد:برخی افراد از ترحم دینی سوء استفاده می کنند بعد چیزی می گویند و برخوردی هم نمی شود و باز مکرر تکرار می شود ،باید حواستان جمع باشد و آنی که شما خیال کردی یک چیزی است، بدان چیزی نیست؛ این مملکت ،این ملت و جوانان انقلابی این ملت با عنایت پروردگار این مملکت و نظام را به صاحب اصلی اش مولای عالم مهدی فاطمه(عج) تقدیم خواهند کرد؛پس بنابراین کورخوانده اید.

  امام جمعه گچساران تصریح کرد:این نظام ریشه قوی دارد و حامی این مملکت هم خداوند است ،این مفت گویی ها را ترک کنید که حتما سیلی خواهید خورد.

  خطیب جمعه گچساران گفت:سه شنبه نهم مهرماه روز جهانی سالمندان است و همه عزیزان تلاش کنیم از کسانی نباشیم که نسبت به پدر و مادرشان بی توجهی می کنند.

  وی افزود:در برخی مکان ها بنده رفتم و محترمانه هم عرض کردم و لازم شد در آزمایشگاهی نمونه گیری کنند و خون می خواستند بگیرند مشاهده کردم که مثلا جمعیتی از آقایان و خانم ها حضور دارند و به راحتی به خانمی می گویند آستین را بالا بیار برای خون گیری آنهم در جلوی نامحرمان،به هرحال شرایطی را فراهم کنند و این مسائل بیشتر رعایت شود.

  حجازی اظهارکرد:در شب پیش سردار نوعی اقدم در یادواره شهدای روستای اسلام آباد مطالبی عرض کردند و فرمودند که در مبارزه با دشمن در برون کشور را به ما سپردید و ما نشان دادیم و در سوریه و عراق و جاهای دیگر دشمن را راندیم ،امروز ما در جهان قدرتمند هستیم و دشمن ضعیف.

  امام جمعه گچساران تصریح کرد:باز فرمودند که شما دولتمردان مشکلات را درون کشور حل کنید و نکته ای هم گفتند که شما اگر پراید را هم به ما بدهید ما آنهم را به نحو شایسته ای هم درست خواهیم کرد، بنابراین شما درون کشور را درست کنید برون کشور با ما.

  خطیب جمعه گچساران گفت:تشکر ویژه ای هم دارم از برگزارکنندگان یادواره شهدای ارتش ،اما نکته ای باید بگویم اینکه در آن محفل که به نشانه اعتراض بلند شدم این بود که کلیپی نشان می دادند که همراه این تصاویر صداگذاری دیگری داشت که هیچ سنخیتی با جهاد و شهادت و جانفشانی رزمندگان و کربلای دفاع مقدس نداشت و ان شاءالله که تعمد نبود.

  وی افزود:این انحراف از مسیر شهادت از مسیر ابا عبدالله علیه السلام به سمت دیگری است و پشت پرده هایی دارد در کشور احتمالا برخی ها متوجه نمی شوند و بنده هم بار اول تذکر دادم و بیان کردم صوت با تصویر همخوانی ندارد و نقطه مقابل هم هستند، اما بعد دوباره ادامه دادند و بنده هم معترض شدم و از جلسه بلند شدم .

  حجازی تصریح کرد:باید بگوییم این روشها را اجازه نخواهیم داد و همه باید حواسشان جمع باشد و خیال نکنند که میدان باز است برای هر کاری،اما بدانند که هیچگاه اجازه نخواهیم داد به حریم شهداء توهین شود.

  انتهای پیام

  ابرچسب ها :
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • نبی زاده مردی که هیچ کس مثل او نبوده و نخواهد شد+مستندات و عکسهای جدید
 • ارزیابی ویژه// بخش اول؛ سازمان اطلاعات سپاه چگونه همه را غافگلیر کرد/ افسران امنیتی چگونه از چتر اطلاعاتی فرانسه عبور کردند و به زم رسیدند؟/ چرا سرشبکه آمدنیوز می‌دانست توسط سپاه دستگیر می‌شود؟!
 • تاجگردون :اصلاح‌طلب‌ها متاسفانه نمی‌توانند ظرفیت‌ها را به درستی تشخیص دهند. تصور می‌کنند عارف چون سرلیست بوده باید حتما وارد ستیزهای سیاسی شود در صورتی که می‌توان از او برای صلح با طرف‌هایی به‌مانند شورای نگهبان استفاده کرد.
 • اصلاحات به روایت اصلاح‌طلبان؛ بی‌برنامه، بی‌کارنامه، اهل زد و بند!
 • فرمانده کل قوا در دیدار فرماندهان سپاه:سپاه در همه زمینه‌ها آماده به کار باشد/ نگذارید سپاه پیر و محافظه‌کار بشود/ از سپاه راضی‌ام ولی قانع نیستم
 • حکم قطعی فریدون صادر شد   پنج سال حبس؛ عاقبت رشوه‌خواری های فریدون/ واکنش حسن روحانی چه خواهد بود؟ استقبال از حکم دادگاه یا اعلام جنگ به دستگاه قضا؟/ همه آنچه که درباره اتهامات فریدون باید بدانید
 • کسانی که در طول 40سال انقلاب با علی و آل علی درافتادند عاقبت به خیر نشدند ،یکی سر از استخر یکی سر از کشتن همسرش ،یکی هم سر از اوین در اورد/فتنه 98چند ده برابر فتنه 88طراحی شده است
 • دستگیری سارق سیم های برق در گچساران
 • رهبر معظم انقلاب :  بنده به رؤسای جمهور در چند دوره گفته‌ام که برای پیشرفت کارتان از نیروهای وفادار به انقلاب استفاده کنید، زیرا آنها هستند که در هنگام خطر برای کمک به نظام، به صحنه می‌آیند.
 • امام جمعه گچساران :در فضای مجازی نکات بی ادبانه ای دیده می شود و مسئولین محترم و خاصه مسئولین مربوطه سریع اقدام کنید و نگذارند به جمعه آینده کشانده شود و فورا موضوع را بررسی کنند و آن افراد بی ادب را تنبیه کنند
 • گلزار شهدا گچساران در هفته دفاع مقدس عطر افشانی و غبار روبی شد مسئولین نیامده بودند/آهای مسئولین گچساران صندلی که شما روی آن نشسته اید برای حفظ آن هزاران شهید جان خود را فدا کردند
 •   با حضور خانواده های معظم شهدا برگزار شد؛ یادواره 210 شهید ارتش کهگیلویه و بویراحمد در گچساران+تصاویر
 • نشریه تخصصی فارین پالیسی:   رهبر فوق‌العاده هوشمند ایران چگونه ترامپ را شکست داد؟/ آیت‌الله خامنه‌ای، موفق‌ترین رهبر خاورمیانه در ۷۵ سال گذشته است
 • دیدار فرمانده سپاه ناحیه گچساران با خانواده ۳ شهید مهدوی ،خانی و کشاورز+ تصاویر
 • در این چهل سال اینقدر تلاش شد که این نظام زمین بخورد و جایگاه رهبری تضعیف شود، اما هرچه تلاش می کنند نتیجه عکس می گیرند چون مأمن و تکیه گاه خداوند است.
 • فرمانده سپاه ناحیه گچساران برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این شهرستان را تشریح کرد.
 • برخی‌ها امروز خودشان را گم کرده‌اند و نمی‌دانند این عزت، افتخار و این منصب‌هایی که دارند به واسطه خون شهدا است/اگر بخواهید امروز کلمه شهید را حذف کنید خون شهدا در رگ رگ جوانان انقلاب اسلامی به جوش خواهد آمد و این نقشه شیطانی شما را نقش برآب خواهد کرد.
 • 🔴 با جریان حذف #عنوان_شهید از معابر و خیابان ها چه کنیم؟ 🔻آیا عناوین حقوقی، قابل تغییر است؟
 • اصلاح‌طلبان از بیانات روز گذشته رهبرانقلاب آزرده خاطر شدند؟! +تصاویر
 • رهبر انقلاب:سیاست فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی ارزش ندارد/رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه و دیگران، یک‌صدا اعلام کردند که با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد نه مذاکره دوجانبه نه چند جانبه/به فلان دولت و فلان دولت نباید امید بست، به نشست و برخاست با دیگران نباید اتکال کرد.