- گچساران نیوز - http://gachsarannews.ir -

افراد زیادی به من مراجعه می کنند و از استخدام های فله ای ناراضی هستند.

گچساران نیوز :غریب‌پور جهان‌آباد صبح امروز در جلسه شوزای اداری گچساران  هفته دولت را تبریک گفت  او در ادامه نسبت به عدم تکریم ارباب رجوع در برخی نهاد ها انتقاد کرد.

آقای غریب پور جهان آباد بابیان اینکه قرار نیست همه تقاضاها مورد تایید قراربگیرند افزود: اگر قرار است تقاضایی رد شود با احترام صورت بگیرد.

رئیس دادگستری گچساران بااشاره به موضوع استخدام‌ها در گچساران تصریح کرد من نه از چپی ها هستم و نه از راستی ها وملاک و معیارم مقام معظم رهبری است اما افراد زیادی به من مراجعه می کنند و از استخدام های فله ای ناراضی هستند.

او ادامه داد من کاری به دولت ها ندارم ودر بحث امر به معروف و نهی از منکر اگرمن یادیگری در طول خدمت سفارش کسی را کنیم که استخدام بشود در فساد خواهیم بود و اگر قرار است از ۳نفر یک نفر استخدام بشود قانونی جذب بشود تا همان دونفر دیگر هم راضی باشند.

رئیس دادگستری گچساران به نارضایتی مردم از بانک ها اشاره کرد و افزود: رباب رجوع به من مراجعه کرده و گفته یک نفر در بانک سه قسط عقب افتاده دارد اما پرونده اش به دادگستری فرستاده نمی شود اما من که یک قسط عقب افتاده دارم پرونده ام به دادگستری فرستاده شده است و من در همینجا اعلام می کنم که بانک ها یک معیار مثلا ۵قسط در نظر بگیرند و برای همه اقدام بشود.

غریب پور گریزی به استفاده از خودروهای پلاک قرمز در ساعات غیراداری زد و افزود ما در این موضوع از توصیه و تعارف می گذریم و شخصا با فرمانده انتظامی و دادستان شهرستان جلسه می گذارم و می گویم در مورد فلان اداره پرونده تشکیل شده است چرا که تردد خودروهای پلاک قرمز در ساعات غیر اداری ذهنیت عمومی را نسبت به حکومت خدشه دار می کند و باعث نارضایتی می شود.