طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۱ مرداد, ۱۳۹۸ | کد خبر : 48496 | نویسنده : زواره کاییدی |
 •   

  ۱۷مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی است  که در سال ۷۷توسط گروه تروریسیتی طالبان به شهادت رسیدند،به روح همه شهدا و خاصه شهدای خبرنگار درود می فرستیم و این روز را به همه خبرنگاران عزیز تبریک عرض می کنم.

   گچساران نیوز :حجت  الاسلام سید امین الله حجازی ،امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به اهمیت خطبه های نماز جمعه، گفت:گاهی اوقات برخی عزیزان گله می کنند، اما حتما باید بخشی از خطبه ها در وقت اذان باشد و گاهی اوقات تعمدا خطبه را طول می دهم تا در وقت اذان خطبه را تمام کرده باشیم

  وی درادامه با اشاره به سالروز شهادت امام جواد علیه السلام افزود:این روز را به همه عزیزان تسلیت عرض می کنم،امام جواد علیه السلام در حدیثی می فرمایند مردم اگر بندگی خدا را بکنند بی نیاز می شوند و در حقیقت غنی و بی نیازی انسان در ارتباط با خداوند ایجاد می شود.

  حجازی درادامه اظهارکرد:مقام معظم رهبری فرمودند که امام جواد علیه السلام درس بزرگی را به ما آموخت و آن اینست که هنگامی که در مقابل قدرت های ریاکار و منافق قرار می گیریم باید همت کنیم که مردم را برای مقابله با این قدرت ها برانگیزانیم.

  امام جمعه گچساران گفت:مقام معظم رهبری نیز در دیدار با جمعی از جهادگران عزیز فرمودند که بگذارید ما مجموعه ای عظیمی از نسل انقلاب اسلامی را در کشور شاهد باشیم که از لحاظ سطح فهم مسائل مدیریتی ،خدمت رسانی ،ایجاد عدالت و قیام به قسط به جایی رسیده باشد که ذهن های معمولی بشر به آنجا نرسیده و باید از او الگو بگیرند.

  خطیب جمعه گچساران تصریح کرد:بنابراین خیلی جمله بزرگی است یعنی دنیا این فهم را ندارد چون جهادگرانی مثل جهادگران ما را ندارد ،و وظیفه داریم جهادگران،انقلابیون و انقلابی گری را تقویت کنیم و روحیه انقلابی را حمایت و تقویت کنیم و دنیا یاد بگیرد و ما بشویم الگوی دنیا، کما اینکه این موضوع در حال شدنی است.

  وی افزود:اخیرا حجاجی که مشرف شدند به مکه مکرمه، گفته اند که اینجا بسیار سربلند هستیم و حجاجی که از دیگر کشورها آمده اند با احترامی خاص به ما حجاج ایرانی نگاه می کنند، علی الخصوص بعد از موضوع سقوط پهباد چندصدمیلیون دلاری آمریکا و توقیف نفتکش انگلیسی،که می گویند اوج عزت اسلام و مسلمین جهان، ایران است.

  حجازی اظهارکرد:۱۶مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی در سال ۵۹است که این روز را به جهادگران عزیز تبریک عرض می کنم،و موفقیت شان  را از درگاه خداوند منان مسئلت داریم.

  امام جمعه گچساران گفت:نکته بعد اینکه رئیس جمهور ابله آمریکا و بسیار بی فهم ،جایگاه ولایت و منصب ولایت را تحریم می کند که باید گفت احمق! این جایگاه تاجر یا شرکت نیست و وزارت خانه هم نیست و رهبری انقلاب شخصیتی هستند که در سراسر جهان در خود قلب آمریکا تعدادی بسیاری مرید دارد.

  خطیب جمعه گچساران تصریح کرد:این اقدامات به نوعی خنده دارد است و اخیرا وزیرمحترم امور خارجه ما را، این ابله تحریم کرده است ،از طرفی می گویند که ما بدون هیچ پیش شرطی حاضریم مذاکره کنیم و از این ور هم وزیر خارجه این کشور را تحریم می کنند و احمق تر از این کجای عالم می توان پیدا کرد.

  وی افزود:حلقه اولیه مذاکره وزیرامور خارجه است ، شخصیتی که توسط آمریکا تحریم می شود؛در واقع دنیا به این اقدام می خندد و خیلی از تحلیگران معتقدند که مردم بیچاره آمریکا در دوران ریاست جمهور ترامپ چقدر در دنیا تحقیر شده اند.

  حجازی درادامه اظهارکرد:روضه و گریه براهل بیت علیه السلام نشاط می آورد آنهم نشاط روحی،و آنهایی که با اهل بیت علیهم السلام سروکار دارند افسرده نیستند و معمولا انسان افسرده به بن بست می رسد و چون به بن بست می رسد، افسرده است.

  امام جمعه گچساران گفت:این موضوعی است که هیچکسی نمی تواند انکار کنند که در بعضی روضه ها و جلسات گریه ،انسان کور شفا پیدا می کند و انسان فلج بلند می شود و در زیارتگاهی انسانی که دست معلولی داشت دست به سمت ضریح می برد و شفا می گیرد که از این نمونه ها فراوان داریم.

  خطیب جمعه گچساران تصریح کرد:لذا تلاش کنیم که سنجیده حرف بزنیم،بنابراین کسی که ادعای شیعه گری دارد برود و واقعا شیعه شود،شب گذشته جایی بودم و مسئله ای مطرح شد که شخصی ۳۰سال است آب نمی خورد، البته سایر نوشیدنی ها را مصرف دارد، این فرد هم فردی مومن و مذهبی است و کسی هم به این فرد بالای ۸۰سال گفت که در این ۳۰ضرر بسیاری بزرگی کردی،شیعه وقتی می خواهد آب بنوشد خودبخود می گوید “السلام علیک یا ابا عبدالله” و شما خود را از این نعمت بزرگ محروم کردید.

  وی افزود:هرکسی ارتباطش با اهل بیت علیهم السلام کم است واقعا محروم و افسرده است،امام جمعه محترم نجف اشرف فرموده اند انگلیسی ها دولت عراق را به ابوفاضل قسم می دهند ،دولتمردان بریتانیا گفتند که شما و هم ایرانی ها برای حضرت ابوالفضل علیه السلام احترام زیادی قائل هستید.

  حجازی اظهارکرد:انگلیسی ها مسئولین دولت عراق را به حضرت ابوالفضل علیه السلام قسم دادند که به ایرانی ها وساطت کنید تا نفتکش ما را آزاد کنند،با اشک و گریه مردم می گویند یا ابوالفضل و حالا بریتانیا باقدرت سپاه ،ارتش،نیروی انتظامی،بسیج و سربازان گمنام مجبور می شود سرتعظیم و عجز فرود آورد.

  امام جمعه گچساران درادامه با اشاره به روز خبرنگارگفت:۱۷مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی است  که در سال ۷۷توسط گروه تروریسیتی طالبان به شهادت رسیدند،به روح همه شهدا و خاصه شهدای خبرنگار درود می فرستیم و این روز را به همه خبرنگاران عزیز تبریک عرض می کنم.

  خطیب جمعه گچساران تصریح کرد:در سطح کشور آن کسی که اعلام راهپیمایی می کند شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یا اگر گاهی اختصاص به نماز جمعه باشد شورای سیاست گذاری ائمه جمعه اعلام می کنند که مثلا به این مناسبت راهپیمایی کنید.

  وی افزود:بنابراین سبک راهپیمایی این است که یا شورای هماهنگی اعلام می کند یا شورای سیاست گذاری ائمه جمعه ،پس تا چنین اعلامی نشود هیچ نوع راهپیمایی چه قبل از نماز جمعه و چه بعد از نماز جمعه به نوعی ربط به نماز جمعه داشته باشد ،برگزار نخواهد شد.

  ابرچسب ها :
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • نبی زاده مردی که هیچ کس مثل او نبوده و نخواهد شد+مستندات و عکسهای جدید
 • ارزیابی ویژه// بخش اول؛ سازمان اطلاعات سپاه چگونه همه را غافگلیر کرد/ افسران امنیتی چگونه از چتر اطلاعاتی فرانسه عبور کردند و به زم رسیدند؟/ چرا سرشبکه آمدنیوز می‌دانست توسط سپاه دستگیر می‌شود؟!
 • تاجگردون :اصلاح‌طلب‌ها متاسفانه نمی‌توانند ظرفیت‌ها را به درستی تشخیص دهند. تصور می‌کنند عارف چون سرلیست بوده باید حتما وارد ستیزهای سیاسی شود در صورتی که می‌توان از او برای صلح با طرف‌هایی به‌مانند شورای نگهبان استفاده کرد.
 • اصلاحات به روایت اصلاح‌طلبان؛ بی‌برنامه، بی‌کارنامه، اهل زد و بند!
 • فرمانده کل قوا در دیدار فرماندهان سپاه:سپاه در همه زمینه‌ها آماده به کار باشد/ نگذارید سپاه پیر و محافظه‌کار بشود/ از سپاه راضی‌ام ولی قانع نیستم
 • حکم قطعی فریدون صادر شد   پنج سال حبس؛ عاقبت رشوه‌خواری های فریدون/ واکنش حسن روحانی چه خواهد بود؟ استقبال از حکم دادگاه یا اعلام جنگ به دستگاه قضا؟/ همه آنچه که درباره اتهامات فریدون باید بدانید
 • کسانی که در طول 40سال انقلاب با علی و آل علی درافتادند عاقبت به خیر نشدند ،یکی سر از استخر یکی سر از کشتن همسرش ،یکی هم سر از اوین در اورد/فتنه 98چند ده برابر فتنه 88طراحی شده است
 • دستگیری سارق سیم های برق در گچساران
 • رهبر معظم انقلاب :  بنده به رؤسای جمهور در چند دوره گفته‌ام که برای پیشرفت کارتان از نیروهای وفادار به انقلاب استفاده کنید، زیرا آنها هستند که در هنگام خطر برای کمک به نظام، به صحنه می‌آیند.
 • امام جمعه گچساران :در فضای مجازی نکات بی ادبانه ای دیده می شود و مسئولین محترم و خاصه مسئولین مربوطه سریع اقدام کنید و نگذارند به جمعه آینده کشانده شود و فورا موضوع را بررسی کنند و آن افراد بی ادب را تنبیه کنند
 • گلزار شهدا گچساران در هفته دفاع مقدس عطر افشانی و غبار روبی شد مسئولین نیامده بودند/آهای مسئولین گچساران صندلی که شما روی آن نشسته اید برای حفظ آن هزاران شهید جان خود را فدا کردند
 •   با حضور خانواده های معظم شهدا برگزار شد؛ یادواره 210 شهید ارتش کهگیلویه و بویراحمد در گچساران+تصاویر
 • نشریه تخصصی فارین پالیسی:   رهبر فوق‌العاده هوشمند ایران چگونه ترامپ را شکست داد؟/ آیت‌الله خامنه‌ای، موفق‌ترین رهبر خاورمیانه در ۷۵ سال گذشته است
 • دیدار فرمانده سپاه ناحیه گچساران با خانواده ۳ شهید مهدوی ،خانی و کشاورز+ تصاویر
 • در این چهل سال اینقدر تلاش شد که این نظام زمین بخورد و جایگاه رهبری تضعیف شود، اما هرچه تلاش می کنند نتیجه عکس می گیرند چون مأمن و تکیه گاه خداوند است.
 • فرمانده سپاه ناحیه گچساران برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این شهرستان را تشریح کرد.
 • برخی‌ها امروز خودشان را گم کرده‌اند و نمی‌دانند این عزت، افتخار و این منصب‌هایی که دارند به واسطه خون شهدا است/اگر بخواهید امروز کلمه شهید را حذف کنید خون شهدا در رگ رگ جوانان انقلاب اسلامی به جوش خواهد آمد و این نقشه شیطانی شما را نقش برآب خواهد کرد.
 • 🔴 با جریان حذف #عنوان_شهید از معابر و خیابان ها چه کنیم؟ 🔻آیا عناوین حقوقی، قابل تغییر است؟
 • اصلاح‌طلبان از بیانات روز گذشته رهبرانقلاب آزرده خاطر شدند؟! +تصاویر
 • رهبر انقلاب:سیاست فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی ارزش ندارد/رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه و دیگران، یک‌صدا اعلام کردند که با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد نه مذاکره دوجانبه نه چند جانبه/به فلان دولت و فلان دولت نباید امید بست، به نشست و برخاست با دیگران نباید اتکال کرد.