طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۸ مرداد, ۱۳۹۸ | کد خبر : 48481 | نویسنده : زواره کاییدی |
 •   

  به نظر من آقای کدخدایی اشتباه می‌کند، این دوره باید فرش قرمز پهن کنند، چون در این دوره انتخابات پرشور، برای حفظ امنیت ملی ضروری است.

  بهزاد نبوی:

  شورای نگهبان باید برای اصلاح‌طلبان فرش قرمز پهن کند/ تهدید به ایجاد خطر امنیت ملی!

  گچساران نیوز :بهزاد نبوی چهره شاخص اصلاح‌طلب و نماینده مجلس ششم و از محکومان جریان فتنه ۸۸ در گفتگو با خبرآنلاین گفته است که شورای نگهبان باید به خاطر پرشور شدن انتخابات برای اصلاح طلبان فرش قرمز پهن کند وگرنه انتخابات کم رونق امنیت ملی را به خطر می اندازد. باید دقت کرد که اظهارات نبوی از کدام جنس است؟ چرا که رهبرانقلاب هم بارها مردم را به حضور پرشور برای امنیت بیشتر کشور تشویق کرده اند اما نوع اظهارات این عنصر بدسابقه اصلاح طلب تهدید آمیز بوده و هدف گذاری آن یک باج گیری سیاسی برای تائید صلاحیت افراد مسئله دار و فتنه گران حاضر در جریان اصلاحات است که این موضوع را برای عوام «پرشور شدن انتخابات» نامگذاری می کنند. باید یادآور شد در سال ۸۸ و پس از برگزاری یکی از پرشور ترین انتخابات های عمر جمهوری اسلامی، اصلاح طلبان علی رغم حضور کاندیدای اصلی یعنی میرحسین موسوی اما به بهانه شکستی که در نتیجه انتخابات داشتند امنیت ملی ایران را برای حداقل هشت ماه به خطر انداختند و اتفاقا مجریان آن صحنه های خطرآفرین چهره هایی همچون خود بهزاد نبوی بودند. در نهایت خوش گمانی هم نمی توان دلسوزی برای جمهوری اسلامی را از افراد بدسابقه ای نظیر نبوی پذیرفت. خصوصا آنکه در سوی دیگر این سناریوی هماهنگ شده خاتمی نظام را تهدید به براندازی می کند. واضح تر آنکه از عاملان ناامنی کشور، توصیه برای امنیت کشور پذیرفته نیست و قطعا کاسه ای زیر نیم کاسه است.به گزارش گچساران نیوز بخش هایی از اظهارات نبوی را در ادامه خواهید خواند:طرف مقابل از خدا می‌خواهد که ما در انتخابات شرکت نکنیم؛ حالا بگوییم که ما به این شرط در انتخابات شرکت می‌کنیم که چنین یا چنان شود، قطعا نمی‌پذیرد. البته به نظر من آقای کدخدایی اشتباه می‌کند، این دوره باید فرش قرمز پهن کنند، چون در این دوره انتخابات پرشور، برای حفظ امنیت ملی ضروری است. با این فشارهایی که از خارج وارد می‌شود، اگر انتخابات پرشور نداشته باشیم، فشار به نظام و مردم خیلی زیادتر می‌شود.

  در جایی از من پرسیدند که اگر رد صلاحیت اتفاق بیفتد چه می‌شود؟ پاسخ دادم من به این موارد کاری ندارم و بعضی‌ها به این حرفم ایراد گرفتند. مسأله من بالاتر از این حرف‌ها است. می‌گویم اگر در کشور انتخابات پرشور برگزار نشود، امنیت ملی به خطر می‌افتد. البته برای این که انتخابات پرشور برگزار شود، بخش مهمی از کار بر عهده حاکمیت است. حاکمیت باید شرایطی فراهم کند، تا انتخابات پرشور داشته باشیم. آقای کدخدایی باید بفهمد که در این دوره برای حضور مردم در انتخابات لازم است فرش قرمز پهن کند. باید بداند که این یک تصمیم شخصی ایشان و یا حتی شورای نگهبان نیست، بلکه تصمیم حاکمیت برای حفظ نظام، کشور و امنیت ملی است.

  🔻پاسخ کدخدایی به تهدید های اصلاحات

  سخنگوی شورای نگهبان :

  تهدیدات و هجمه ها مانع اجرای مُر قانون توسط شورای نگهبان نمی شود

  عباسعلی کدخدایی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص واکنش شورای نگهبان به تهدید اصلاح طلبان در رابطه با تحریم انتخابات گفت: شورای نگهبان نهادی است که باید وظایف قانونی خود را انجام دهد و آن چیزی که برای این نهاد اهمیت دارد اجرای مر قانون است نه تهدید افراد و هجمه های مختلف.

  کدخدایی افزود: اگر کسی به طور واقعی شرایط قانونی را دارد این اطمینان را به آن فرد می دهیم که فارغ از تعلق خاطر به حزب دسته و یا گروهی که دارد در شورای نگهبان مشکلی نخواهد داشت چرا که شورای نگهبان یک باشگاه سیاسی نیست که بخواهد بر اساس خط کشی سیاسی اظهار نظر کند.

  وی بیان داشت: این شورا فقط مجری قانون است و طبیعتا نیز در جهت انجام وظایف خود پاسخگو خواهد بود و در خصوص نگرانی افراد حاضر هستیم پرونده ها و مدارک را در اختیار فرد قرار داده و توضیحات لازم را ارائه کنیم.

  سخنگوی شورای نگهبان در خصوص مصوبه تسهیل بدهی بدهکاران بانکی نیز گفت:  در این راستا ۳ ایراد ارسال شده به مجلس و به دلیل ۲ فوریتی بودن باید خارج از نوبت رسیدگی می شد و مصوبه ای هم مربوط اصلاح قانون اصل ۴۲ قانون اساسی در خصوص اموال نامشروع  بود که تا ماده ۱۰ مورد بررسی قرار گرفت و ادامه نیز در این هفته خواهد بود.

  کدخدایی در باره بدهکاران بانکی نیز بیان داشت: در این زمینه نیز ۳ ایراد وارد بود چون بانک ها از جهت بخشودگی جرایم متضرر می شوند بانک ها معتقد بودند این بخشودگی ها را قبلا به عنوان سود به افراد پرداخته ایم لذا بانک ها باید خودشان عهده دار این مقوله باشند و ایراد شرعی نیز وارد بود که در قالب ۳ ایراد به مجلس ارسال شد

   

  ابرچسب ها :
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • نبی زاده مردی که هیچ کس مثل او نبوده و نخواهد شد+مستندات و عکسهای جدید
 • ارزیابی ویژه// بخش اول؛ سازمان اطلاعات سپاه چگونه همه را غافگلیر کرد/ افسران امنیتی چگونه از چتر اطلاعاتی فرانسه عبور کردند و به زم رسیدند؟/ چرا سرشبکه آمدنیوز می‌دانست توسط سپاه دستگیر می‌شود؟!
 • تاجگردون :اصلاح‌طلب‌ها متاسفانه نمی‌توانند ظرفیت‌ها را به درستی تشخیص دهند. تصور می‌کنند عارف چون سرلیست بوده باید حتما وارد ستیزهای سیاسی شود در صورتی که می‌توان از او برای صلح با طرف‌هایی به‌مانند شورای نگهبان استفاده کرد.
 • اصلاحات به روایت اصلاح‌طلبان؛ بی‌برنامه، بی‌کارنامه، اهل زد و بند!
 • فرمانده کل قوا در دیدار فرماندهان سپاه:سپاه در همه زمینه‌ها آماده به کار باشد/ نگذارید سپاه پیر و محافظه‌کار بشود/ از سپاه راضی‌ام ولی قانع نیستم
 • حکم قطعی فریدون صادر شد   پنج سال حبس؛ عاقبت رشوه‌خواری های فریدون/ واکنش حسن روحانی چه خواهد بود؟ استقبال از حکم دادگاه یا اعلام جنگ به دستگاه قضا؟/ همه آنچه که درباره اتهامات فریدون باید بدانید
 • کسانی که در طول 40سال انقلاب با علی و آل علی درافتادند عاقبت به خیر نشدند ،یکی سر از استخر یکی سر از کشتن همسرش ،یکی هم سر از اوین در اورد/فتنه 98چند ده برابر فتنه 88طراحی شده است
 • دستگیری سارق سیم های برق در گچساران
 • رهبر معظم انقلاب :  بنده به رؤسای جمهور در چند دوره گفته‌ام که برای پیشرفت کارتان از نیروهای وفادار به انقلاب استفاده کنید، زیرا آنها هستند که در هنگام خطر برای کمک به نظام، به صحنه می‌آیند.
 • امام جمعه گچساران :در فضای مجازی نکات بی ادبانه ای دیده می شود و مسئولین محترم و خاصه مسئولین مربوطه سریع اقدام کنید و نگذارند به جمعه آینده کشانده شود و فورا موضوع را بررسی کنند و آن افراد بی ادب را تنبیه کنند
 • گلزار شهدا گچساران در هفته دفاع مقدس عطر افشانی و غبار روبی شد مسئولین نیامده بودند/آهای مسئولین گچساران صندلی که شما روی آن نشسته اید برای حفظ آن هزاران شهید جان خود را فدا کردند
 •   با حضور خانواده های معظم شهدا برگزار شد؛ یادواره 210 شهید ارتش کهگیلویه و بویراحمد در گچساران+تصاویر
 • نشریه تخصصی فارین پالیسی:   رهبر فوق‌العاده هوشمند ایران چگونه ترامپ را شکست داد؟/ آیت‌الله خامنه‌ای، موفق‌ترین رهبر خاورمیانه در ۷۵ سال گذشته است
 • دیدار فرمانده سپاه ناحیه گچساران با خانواده ۳ شهید مهدوی ،خانی و کشاورز+ تصاویر
 • در این چهل سال اینقدر تلاش شد که این نظام زمین بخورد و جایگاه رهبری تضعیف شود، اما هرچه تلاش می کنند نتیجه عکس می گیرند چون مأمن و تکیه گاه خداوند است.
 • فرمانده سپاه ناحیه گچساران برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این شهرستان را تشریح کرد.
 • برخی‌ها امروز خودشان را گم کرده‌اند و نمی‌دانند این عزت، افتخار و این منصب‌هایی که دارند به واسطه خون شهدا است/اگر بخواهید امروز کلمه شهید را حذف کنید خون شهدا در رگ رگ جوانان انقلاب اسلامی به جوش خواهد آمد و این نقشه شیطانی شما را نقش برآب خواهد کرد.
 • 🔴 با جریان حذف #عنوان_شهید از معابر و خیابان ها چه کنیم؟ 🔻آیا عناوین حقوقی، قابل تغییر است؟
 • اصلاح‌طلبان از بیانات روز گذشته رهبرانقلاب آزرده خاطر شدند؟! +تصاویر
 • رهبر انقلاب:سیاست فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی ارزش ندارد/رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه و دیگران، یک‌صدا اعلام کردند که با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد نه مذاکره دوجانبه نه چند جانبه/به فلان دولت و فلان دولت نباید امید بست، به نشست و برخاست با دیگران نباید اتکال کرد.