طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۶ تیر, ۱۳۹۸ | کد خبر : 48351 | نویسنده : گچساران نیوز |
 •   

  به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی آگاه، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در همایش بصیرتی شبکه ناظر شهرستان بویراحمد گفت: ریل ما قانون اساسی است قانون جمهوری اسلامی ایران قانون شرع است چیزی که در این قانون است باید اجرا کنیم، ما وزارت کشوری ها خوشحال هستیم ناظرین شورای نگهبان هستند با هم می توانند […]

  به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی آگاه، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در همایش بصیرتی شبکه ناظر شهرستان بویراحمد گفت: ریل ما قانون اساسی است قانون جمهوری اسلامی ایران قانون شرع است چیزی که در این قانون است باید اجرا کنیم، ما وزارت کشوری ها خوشحال هستیم ناظرین شورای نگهبان هستند با هم می توانند انتخابات سالم برگزار کنیم تلاش می کنیم همه در دست هم یک انتخاب سالم داشته باشیم با توجه به اینکه  انتخابات خوب چند مولفه دارد.

   

  کلانتری گفت: انتخاب باید قانون مند باشد یعنی همه چیزش بر اساس قانون ایران باشد ، باید به گونه ای باشد که امکان مشارکت وجود داشته باشد  ما از مشارکت خیر دیده ایم  مشارکت حداکثری گامی در راستای تقویت مقاومت ما در مقابل استکبار است با مشارکت قانون مند  پوزه  استکبار نیز به زمین می‌خورد.

   

  وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات به صورت امانت دار مهم است، افزود: رهبر معظم انقلاب فرمودند رای حق الناس است باید کمک کنیم خیال این جامعه راحت باشد که انتخابات  در کمال امینت و دقت و مشارکت حداکثری برگزار  می شود مهم حضور حداکثری مردم است با این نکته که  سلامت انتخابات مشارکت حداکثری و امانت در آرا باشد.

   

  کلانتری عنوان کرد: دنیا  یک مولفه های دارد و ذخیره ارزی و سلاح ها یک اهرم قدرت است اما حضور مردم پشت یک‌حکومت یک اهرم پر قدرت است که تمام توطئه های استکبار را به هم می زند با توجه به اینکه دشمن  نه  که نخواهند جمهوری اسلامی ایران را بر زمین بزند  نمی‌توانند کاری کنند آنها توان درگیری با ایران را ندارند.

   

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: به واسطه حضور مردم است که در مقابل ایران نمی توانند کاری انجام دهند مردمی که در همه صحنه ها هستند و یک صحنه دیگر در اسفند ماه پدید می آورند باید تلاش کنیم که  دست در دست هم انتخاباتی در سلامت امنیت رقابت خوب با رعایت حق الناس و مشارکت حداکثری برگزار کنیم هرکس برنده شد مبارکش باشد مشارکت مردم خیلی مهم است.

  حجت الاسلام خرم‌روز رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد  نیز در این همایش گفت: ۳۹ سال قبل نهاد شورای نگهبان توسط امام (ره) در قانون پیش بینی شد  که اهدافی داشتند و برای جلوگیری از انحراف،  دفاع،  اسلامیت و جمهوریت نظام این نهاد شکل گرفت.

   

  وی با اشاره به صفار هرندی که در همایش حضور یافت گفت: آقای  صفار هرندی به عنوان یک سرباز برای نظام در هر نقطه ای که لازم حضورشان چشم گیر بود و با سخنان خود بارقه ای در دل دوست داران نظام ایجاد کردند.

   

  حجت الاسلام خرم روز تصریح کرد: شورای نگهبان منشأ ارزشمندترین خدمات بود که همواره مورد هجمه دشمن بود و این حمله ها که به شورای نگهبان می شود در بحث نظارت بر روند اجرایی انتخابات بیشتر ایمان و اعتقاد پیدا می کنیم.

   

  رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد  عنوان کرد: ما در مسیر اقتدار نظام و در چهارچوب قانون تلاش می‌کنیم با تعامل با مجموعه اجرایی و دست اندرکاران  انتخاباتی در شأن و تراز جمهوری اسلامی  با حضور حداکثری ، سلامت و اقتدار نظام و یاس و‌ناامیدی دشمنان را شاهد باشیم.

   

  وی گفت: ما تعامل و همکاری داریم اما اینکه از اجرای  وظیفه خود کمی کوتاه بیاییم نباید کسی چنین توقعی داشته باشد.

   

  صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  نیز در این همایش گفت: اگر  در میان نهادهای نظام چهار نهاد را بخواهیم اسم ببریم که بیشترین کینه ورزی از طرف دشمنان  شاملش شده حتما شورای نگهبان بدون تردید یکی از این چهارتا است جایگاه رهبری و ولایت فقیه  و نهاد سپاه پاسداران نیز هست.

   

  هرندی عنوان کرد:  یکی از شروط اصلی برای ضد انقلابی ها این است  که با نظام از در سازش جلو بیایند می دانند نبود شورای نگهبان دو مخاطره بزرگ برای نظام دارد اول اینکه شورای نگهبان  ورودی های نظام را دروازه بانی می کنند.

   

  وی گفت: شورای نگهبان است که مواظب این ورودی هاست قرار هم نیست خیلی سخت گیرانه عمل کند کفی از کارها را انجام می دهد بقیه با خود مردم است، خود این غربی ها سخت تر از ما فیلتر می گذارند که فردی که با چارچوب آنها  سنخیتی ندارد وارد شود و به ما که می رسند می گویند چرا سخت گیری می کنید.

   

  مشاور فرماندهی کل سپاه پاسداران عنوان کرد: وقتی در فرانسه کسی می‌خواهد رییس جمهور شود ۵۰۰نفر از افراد شناخته شده این کشور باید  این فرد را تایید کنند بعد وارد موضوع انتخابات شوند.

   

  هرندی افزود: شورای نگهبان  در ورودی به نظام مواظب هستید نخاله وارد نشود کم هم  نیستند کسانی که ظاهر با صلاحیت دارند اما باطن آنها از ابلیس هم پلید تر است.

   

  وی با اشاره به خاطره ای از گذشته گفت: فردی برای جایگاه خطیر خبرگان رهبری شال و کلاه کرده بود با ظاهر موجه که اگر شورای نگهبان نبود شاید  آن  هیبت افراد را متقاعد می کرد همه چیز دان است می خواست عضو خبرگان شود که با مدارکی که به دست آمد و سوابقش را بررسی کردیم در  انگلستان تصاویری از همان فرد  به دست آمد که منکر ترین کارها را انجام می داد شورای نگهبان اگر نباشد این افراد وارد مجالس ما می شود.

   

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام   افزود: در انقلاب اسلامی هیچ‌چیزی تصویب نمی شود مگر اینکه با احکام خدا انطابق داشته باشد که توسط شورای نگهبان این انطباق انجام می شود، جایگاه شورا نگهبان برجسته است و مورد خشم دشمن هستید که این خشم یک سرمایه است و نگرانی نیست نگرانی جایی است که دشمن زمانی  از شما تعریف کند و آیت الله جنتی با هوشمندی تمام این مسولیت خطیر را در کنار بقیه هدایت می کند.

   

  وی گفت: شاید مهمترین مسئله  جلسات و محافل ملی تبیین آن چیزی است که تحت عناوین گام دوم انقلاب مطرح شدف گام دوم انقلاب براوردی از چهل ساله انقلاب است و مقدمه ای برای مسیر چند صد ساله پیش رو است گام دوم چهل سال نیست به عقیده من چهارصد سال است.

   

  هرندی تصریح کرد: حتما دوره پیش روی ما نورانی تر است چون در این چهل سال زیرساخت ها فراهم شده است اصل راه پیموده شد اما بخش مهمی از نتایج مهمی که می توانیم از نظام بگیریم در این دوره اتفاق می افتاد اتفاقات مهم در دوران پیش رو است.

   

  وی با اتفاقات اخیر در کشور و روابط بین االملل اشاره کرد و گفت: تحریم های جدید ایجاد کردند و دامنه آن را گسترده کردند و منصوب رهبری را تحریم کردند اما کاری از پیش نبردند و در جایی  مجاهدان عراقی و حسن نصرالله نیز گفت اگر بخواهد به نظام جمهوری اسلامی آسیبی وارد شود ما قیام خواهیم کرد.

   

  هرندی تصریح کرد: وقتی میانجی فرستادند که می خواهیم  مشکل را حل کنیم با جواب دندان شکن نظام رو به رو شدند  و متوجه شدند باید از مسیرهای دیگر بیایند، همیشه روش انقلابی جواب می دهد و روزی که انقلاب گری نبوده  زمین خوردیم هر جایی که متوسلی به این موضوع شدیم انجا ضربه خوردیم و کم‌اوردیم این شعار نیست  و سخنرانی تبلیغاتی نمی کنم برای این مملکت حا افتاده که روش انقلابی برای این است که دنیای خودمان را تامین کنیم این روش جواب می دهد.

   

   

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام   با بیان اینکه نقدهایی بر دولت است گفت: اما در همین دولت کارهایی خوبی هم در حال انجام است یکی از نمونه های آن چیزی است که در وزارت دفاع صورت می گیرد قدرت این ملت را هرروز بیشتر می کند احساس امنیت را در مردم افزایش می دهد و احساس امنیت لازمه سرمایه گذاری است چون می دانند جنگ در این مملکت رخ نمی دهد این شرایط را جریان دفاعی کشور ایجاد کرد .

   

  وی گفت: روش انقلابی جواب می دهد قرار بود خودرو پژو ۳۰۱ زا با همکاری فرانسه بسیازیم که فرانسه جا زد و رفت نیروی های دفاعی ما گفتند ما وارد می شویم  این روش انقلابی است قطعا انحام‌خواهد شد.

   

  هرندی ادامه داد: مثلا بازار ارز که ذهن همه ما را مدتی به خودش مشغول کرده بود تا بیست هزار تومان جلو رفت تفکر سازش کار این تحفه را برای ما ارمغان آورد رهبر انقلاب تذکر دادند که فرد متخصص را بیاورید ، مدیرفعلی بانک مرکزی نگرش انقلابی را قبول داشت که اینجا به بن بست نرسیده ایم و می‌توانیم کار را سامان دهیم از وقتی همچین کسی  متصدی امور شد تعداد تحریم های آمریکا بیشتر شد اما بازار ارز کاهش شد حاصل این مدیریت بازاری با ثبات و نوسانات کم است تهدیدهای آمریکا این روزها بیشتر از قبل است اما امروز ارز ۱۱هزار تومان بود.

   

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: این اکسیر انقلاب بود نباید انقلاب دست کم گرفته شود افرادی که بویی از عظمت انقلاب در مشامشان نرسیده بود انواع دارد و از آنها نمی توان توقع داشت اقتدار انقلاب را به تصویر بکشند و می گویند ما نمی‌توانیم مقابل آمریکا بایستیم اما جوانی می گوید ما می‌توانیم توربین را بسازیم و بعد از سه سال توربین ایران ساخته می شود و صادر می کنیم.

   

  وی با اشاره به رفتار یک شیر پیر در مواجه با یک فرد گفت: اگر این شیر پیر احساس کند تو ترسیده ای به تو حمله ور می شود اما اگر تو محکم در مقابلش بایستی شیر پیر می ترسد اکنون ما با یک شیر پیر طرف هستیم.

   

  هرندی به تحریم ها اشاره کرد و گفت: امسال با فراخوان دولت و وزارت صمت گفت تولید کننده های داخلی را فرا می‌خوانیم که هر چیزی که دیگر نمی‌توانیم وارد کنیم تولید کنید ما نیز می خریم، بعد از این فراخوان خیلی از کارگاه های تولیدی که ورشکسته شده بودند در حال کار هستند اتفاقات خوبی در کشور در حال انجام است.

   

  وی با اشاره به رتبه های ایران در بخش های مختلف علمیف هوا فضا موشکی بیوتکنولوژی در دنیا گفت: همین سپاه که تحریمش کردند یک سرباز سپاهی با یک قایق کوچک جلوی کشتی آمریکایی می ایستد کجا میروی کجا میخواهی بروی و تضمین می دهد به آب های کشور تجاوز نمی کند.

   

  انتهای پیام/

  downloadدانلود

  لینک منبع

  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • امام جمعه گچساران :آزادگان سرافراز با رشادت و دلیری در دوران دفاع مقدس و با صبرو استقامت بی بدیل در دوران اسارت، دنیا را بهت زده کردند
 • سردار خرمدل :استاندار قسم جلاله یاد کرده که از آرای مردم حفاظت کند.  
 • امروزه به برکت خون شهدا و رشادت ایثارگران ایران اسلامی دارای قدرت، شکوه، عزمت و شوکت است و به بهترین نحو ممکن در مقابل تهدیدهای دشمنان مقابله به مثل می‌کند
 • ارسال نامه به دفتر رئیس محترم قوه قضائیه
 • تشییع با شکوه پیکر آمیر احمد تقوی دردهدشت + تصاویرو فیلم
 •  فرمانده سپاه گچساران درگذشت آمیراحمد تقوی را تسلیت گفت
 • پیام فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان کهگلیویه و بویراحمد در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین آ میر احمد تقوی
 • پیام تسلیت رئیس دفترنظارت وبازرسی انتخابات استان کهگیلویه وبویراحمدبه مناسبت در گذشت عالم جلیل القدر آمیر احمد تقوی
 • یارامام و رهبری در استان کهگلیویه و بویراحمد به ملکوت اعلا پیوست
 • آقای تاجگردون چرا یکی از وابستگان به انگلستان ، عضو تشکیلات فراماسونری و از عاملان موثر در شهادت شیخ فضل الله نوری و سرکوب مشروطه طلبان حقیقی را به عنوان الگوی قوم لر دانسته اید ؟
 • پیام تبریک فرمانده سپاه ناحیه گچساران به مناسبت روز خبرنگار
 • آقای تاجگردون به مردم بگویید چه تفکری و چه کسانی در دولت، آفریننده تورم 50 درصدی، بیکاری و مشکلات معیشتی هستند ?
 • هفده مرداد روز خبرنگار را به همه خبرنگاران عزیز تبریک عرض می کنم.
 • هیچ کدام از ادارات حق استفاده از وسایل نقلیه خارج از وقت اداری و برای استفاده شخصی را ندارند.
 • تهدید اصلاح طلبان به شورش در آستانه انتخابات مجلس! و پاسخ کدخدایی به تهدید های اصلاحات
 • دلایل باورپذیر بودن یک نظرسنجی مهم/ راز افزایش محبوبیت ۱۳ درصدی رئیسی چیست؟
 • کسانی که بعنوان تقلب دروغین در انتخابات ۸۸ آرامش و آسایش مردم را سلب کردند وبه باورهای دینی و اعتقادی آنها توهین کردند حق ورود به مجلس را ندارند
 • داستان مبهم روشنفکری و هدایتخواهی در نشست اصولگرایان بویراحمد و دنا!
 • معامله گری شرط اساسی برای قرار گرفتن در گروه اکثریت شورای شهر/عده ای به جای کار کردن به دنبال تزریق نیرو به شهرداری هستند/از روز اول تکلیف ریاست چهارسال شورا مشخص شد/ماهیانه بالغ بر 4 میلیارد تومان دستمزد می دهیم+تصاویر
 • از فروش ماشین و ورشکستگی تا معرفی تولید زعفران به مردم استان/پشتکار مهمترین سرمایه برای یک کارآفرین موفق/تغییر مسیر تسهلات بانکی خیانت به تولید است+تصاویر