طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۴ اردیبهشت, ۱۳۹۸ | کد خبر : 46215 | نویسنده : گچساران نیوز |
 •   

  [ad_1] به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی آگاه به نقل از آفتاب جنوب،آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی،نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در همایش بصیرتی طلاب بسیجی شهرستان های گچساران و باشت که در اردوگاه قدس سپاه ناحیه گچساران برگزار شد،گفت:در آستانه میلاد امام عصر(عج) هستیم و باید پرسید که آیا امروز فرهنگ […]

  [ad_1]

  به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی آگاه به نقل از آفتاب جنوب،آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی،نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در همایش بصیرتی طلاب بسیجی شهرستان های گچساران و باشت که در اردوگاه قدس سپاه ناحیه گچساران برگزار شد،گفت:در آستانه میلاد امام عصر(عج) هستیم و باید پرسید که آیا امروز فرهنگ مهدویت در عرصه سیاسی و اجتماعی و نیز در عرصه های بین المللی می تواندالقاء یک پیام موثر در ارتقای فهم بشریت کند یا خیر؟ که پاسخ کاملا روشن است .

   

  پیوند انسان با آینده

  وی افزود:هرگاه انسان چشم به آینده ای روشن بیاندازد امید ، نشاط و تلاش رسیدن برای نقطه هدف حاصل می شود و اساسا گوهر انتظار چیزی بجز همین درک،امید،آمادگی و تلاش نیست و همواره انسان گذشته خودش را با آینده پیوند می زند.

  آیت الله ملک حسینی اظهار کرد:بشر در انتطار منجی،آرمان ونیز در انتظارحاکمیتی است و اگر این انتظار برای انسان به شکل خاص باشد که یک انسان موثر و بازیکن در عرصه میدان است و چقدر تفاوت است بین تماشاگران و کسانی که در متن میدان نقش آفرینی می کنندکه انتظار خاص متضمن چنین حقیقی است.

   

  جهانی مشحون از عدل و داد

  نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد افزود: هر امامی که می آمد احساس می شد این همان انسانی است که باید جهان را پر از عدل و داد کند و لذا می گفتند که ما همه قائم هستیم اما آن کسی که  جهان را مشحون از عدل و امن خواهد کرد، فرزندنمان مهدی (عج) است.

   

  نقش دجال در تغییر مفاهیم مقدس

  وی تصریح کرد:زنان نمی توانند مدعی مهدویت باشند اما مردان فراوان بودند و مردم باید بدانند که مدعیان فراوانی هم خواهند آمد که باید طلسم این ادعا به وسیله آیات و روایات شکسته شود،اما مگر دجال و جبهه استکبار ساده می گذرد و تمام مفهوم ها را تحریف می کنند تا دجال نقشش را در انقلاب مفاهیم ایفا کند.

   

  مراجعه به روایات برای پاسخ به شبهات 

  آیت الله ملک حسینی درادامه تصریح کرد: روزی امام را در حد یک انسان فاسق هم تنزل دادند و گفتند فاسق هم می تواند هم امام شود و روزی عدالت ، علم و بسیاری از ویژگی های امام و امامت را گفتند که نیاز نیست و این تحریف ها شکل گرفت و در حوزه شخصیتی امام زمان (عج) انبوهی از تحریف ها شکل گرفت و اگر به روایات مراجعه کنیم پاسخ ها به آنها را درمی یابید.

  وی افزود:وقتی به مفهوم عدالت ، قسط و ظلم و جور هم رسیدند آنها هم تحریف شدند همین الان چه اتفاقاتی در عرصه جهانی رخ می دهد و خبرنگاران و خبرگزاری ها کدامیک را ظلم وکدامیک را عدل می شمارند ؟چگونه به سادگی در یمن می کشند و ویران می کنند؟ اما نهادهای بین المللی صحه می گذارند و اگر هم محکوم کنند یک محکومیت صوری است.

   

  ائمه اطهار به جامعه بصریت می بخشند

  نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت:این همان مدیریتی است که بدست دجال ها و دجال صفتان در طول تاریخ غیبت است اما روایات بازهم این طلسم ها را شکسته اند ودقیقا به جنگ این انحرافات و تحریف ها رفته است،ائمه اطهار به جامعه بصیرت می بخشند و جامعه را در حوزه های مختلف بیدار می کنند.

   

  انقلاب روشنگر برای جهان هستی

  آیت الله ملک حسینی در ادامه افزود: نگاه به آینده روشن در امر زمان نقش پیدا می کند که چگونه باید مدار حرکت را تنظیم کنیم و انقلاب ما یک انقلاب روشنگر برای جهان هستی است و هر ندایی که علیه استکبار بلند شود یک روحانی در راس اوست،اگر هم شیخ زکزاکی و سید حسن نصرالله ودیگر مردانی که هرجا حضور پیدا کرده اند نقش آفرینند در زیرسایه روایت ائمه اطهار (ع) بوده است.

   

  جهان در یک انحراف اخلاقی است

  وی اظهارکرد:۳۱۳نفر از اصحاب امام تحفه های اصلی هستند،امروز جهان در یک انحراف اخلاقی است و امام برای ابراز اخلاق توحیدی خواهد آمد و همه جا از توسعه اقتصادی پرخواهد شد و معنا این است که در گذشته موازنه اقتصادی وجود نداشته است و این انحصار شکسته خواهد شد.

  نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت:مگر برای آینده عدالت باید ظلم کرد؟ و مگربرای آینده عزت باید ذلت داشت؟ مگربرای آینده امنیت باید آشوب کرد؟ و مگربرای آینده توسعه اقتصادی باید تمامی معادن و ومنابع را ویران کرد؟ و نیزبرای آینده بین المللی باید مغزها را منجمد کرد؟ و یا نه، برای همه این آینده ها باید بستر را فراهم کرد و انقلاب ما یک انقلاب بصیرتی و روشنگرانه است یعنی به تعبیر روایات مقدمه فراهم کردن  عرصه برای آمدن امام عصر(عج) است.

   

  انقلاب اسلامی،مقدمه عصرظهور

  وی تصریح کرد:امروز بازیگری ها و مطربی ها هنر شناخته می شود و هنرمندان واقعی،یعنی اندیشمندان و عالمان تکریم نمی شوند و طاووس های زرین و سیمرغ های زرین و نمادهای بلورین به کسانی داده می شود که گفت "رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز تا داد خود از کهتر و مهتر بستانی".

   

  امروز شاهد یک انحراف اقتصادی هستیم

  آیت الله ملک حسینی درادامه افزود: اما متقابلا کسانی که مردان جهاد در لابه لای جامعه اند ،مردانی که درد ها را از دلها می برند، مردانی که فقرها را از جامعه برطرف می کنند و جوانانی که روستا به روستا در این تفریحاتشان می روند کسی دیده است که تا به حال به آنها سیمرغ بلورین و طاووس زرین تقدیم کرده باشند.
   
   

  امروز ثرتمندان می دزدند

  وی افزود: امروز شاهد یک انحراف اقتصادی هستیم و به نوعی تحریف مفاهم اقتصادی ، به سهولت اگر قدیم پشت قاشی گاهی هم فقری گوسفندی می برد امروز دیگر قاش ها پشت ندارند تا فقیری پشت قاشی و یا پشت چیزی نیازش را بردارد امروز ثروتمندان می دزدند ،چرا که همیشه در تاریخ این فقرا بودند که برای رفع نیازشان می دزدیدند و امروز چه اتفاقی می افتد که غنی می دزدد.

   

  قانون های منفعت گرا و بازیگرانه

  نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد:معلوم می شود قانون ها ،قانون های منفعت گرا و بازیگرانه است و به سهولت می شود آنرا تخلف کرد و به سختی می شود تخلف آنرا اثبات کرد،ای کسانی که می خواهید بشر را برای آینده تربیت کنید باید نشان دهید بسیاری از رفتارهای جهان و انسان هایی که امروز در جهانند رفتارشان انسانی و توحیدی نیست و بشر بایددر مغایرت رفتار توحیدی و رفتار غیرتوحیدی ، آماده رفتار توحیدی شود.

   

  مدیریت انحرافات اخلاقی در تمامی حوزه ها

  وی افزود:یکی از حرکت های دجال در آخر زمان تغییرمفاهیم است، مفاهیم مقدس اما حقیقت نامقدس ،کلمات غیرمقدس اما حقایق درون امر مقدس و این حرکت ،حرکت دجال است،دجال مدیریت انحرافات اخلاقی را در تمامی حوزه ها برعهده دارد.

   

  ضربه کاری سپاه به دشمنان

  آیت الله ملک حسینی در ادامه گفت: امروز به موضوعی که هر وقت می شنوم افتخار می کنم نام نهاد مقدس سپاه پاسداران است، یعنی نیروی نظامی پاسدار آرمان ها و مرزها که در چنین انحرافی از تحریف های بین المللی به تروریسم یاد شده است که اولا شایسته افتخار است و معلوم می شود ضربه به دشمنان چنان که باید باشد وارد شده است.

   

  نقش آفرینی سپاه در عرصه بین المللی

  نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: نقش آفرینی سپاه در عرصه بین المللی معلوم می شود که موثربوده است و معلوم می شود که بساط داعش و گروهای تکفیری برای مدت ها برچیده شده است و نیزمعلوم می شود سپاه در تصمیمات خودش با فرمان رهبر معظم انقلاب در دیگر کشور ها به خطانرفته و معلوم می شود در ساخت موشک ها و اسلحه ها هم به خطا نرفته است.

  وی بیان کرد: این حرکت رئیس جمهور آمریکا که نشان از بی ادبی ، بی شخصیتی و کثافت وجود این کاسب دلال دارد به مثابه یک افتخار برای ماست و این یعنی همان کلمات نامقدس که در ذیل حقایق و مفاهیم مقدس قرار داده می شود.

   

  دشمنان هرگز برای ما خیرخواهی ندارند

  نماینده مردم استان در مجلس خبرگان تصریح کرد: بر طبق یک قاعده آنها دشمن هستند و دشمنان هرگز برای ما خیرخواهی ندارند آنها ابزار دجال هستند برای مانعیت حضور و مدیر تغییر تمام مفاهیم مقدس در دنیا هستند، در حالی که همین کلمه واضح بشر شامل بچه های عراق ، یمن و …نمی شد و مفهوم این است که بشر مفهومش مسخ شده است.

   

  موفقیت انقلاب در عرصه جهانی 

  آیت الله ملک حسینی در ادامه گفت: رسالتی که امروز انقلاب اسلامی در مقابله بین دو مفهوم مقاومت و استکبار برعهده دارد این است که مفهوم مقاومت را در جهان و نیز مفهوم استکبار را هم در دنیا روشن کند که به حول قوه الهی انقلاب موفق شده است.

   

  گوش دنیا برای شنیدن صدای انقلاب بازتر شده است 

  وی تصریح کرد:هر روز کانال و شبکه ای را بر ندای پاک اسلام ،مسلمان و ایرانی می بندند درحالی که به لطف خداوند گوش دنیا برای شنیدن صدای انقلاب بازتر شده است و اگر هم صفحات افراد انقلابی در شبکه های اجتماعی اینستاگرام بسته شده است خدا می خواهد که گوش دنیا را برای شنیدن سخنانشان باز کند و تعجب نکنید که خداوند دشمنان را از احمق ها قرار داده است.

   

  سپاه پاسداران درجهان آبرومند است

  آیت الله ملک حسینی در پایان اظهار کرد: بستن کانال ها و شبکه ها و امثال اینها به لطف خداوند گوش جهانیان را برای شنیدن باز خواهد کرد، سپاه پاسداران در جهان آبرومند بوده و هست و خداوند هم مقدر کرد که آبرویش را بیشتر کند و این عنوانی که دشمن لقب نهاده است برای بصیرت جهان و شناخت سپاه پاسداران بیشتر و بیشتر خواهد بود و جهان چشمش را به روی حقیقت باز خواهد کرد.

   

  انتهای پیام/  [ad_2]

  لینک منبع

  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • امام جمعه گچساران :آزادگان سرافراز با رشادت و دلیری در دوران دفاع مقدس و با صبرو استقامت بی بدیل در دوران اسارت، دنیا را بهت زده کردند
 • سردار خرمدل :استاندار قسم جلاله یاد کرده که از آرای مردم حفاظت کند.  
 • امروزه به برکت خون شهدا و رشادت ایثارگران ایران اسلامی دارای قدرت، شکوه، عزمت و شوکت است و به بهترین نحو ممکن در مقابل تهدیدهای دشمنان مقابله به مثل می‌کند
 • ارسال نامه به دفتر رئیس محترم قوه قضائیه
 • تشییع با شکوه پیکر آمیر احمد تقوی دردهدشت + تصاویرو فیلم
 •  فرمانده سپاه گچساران درگذشت آمیراحمد تقوی را تسلیت گفت
 • پیام فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان کهگلیویه و بویراحمد در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین آ میر احمد تقوی
 • پیام تسلیت رئیس دفترنظارت وبازرسی انتخابات استان کهگیلویه وبویراحمدبه مناسبت در گذشت عالم جلیل القدر آمیر احمد تقوی
 • یارامام و رهبری در استان کهگلیویه و بویراحمد به ملکوت اعلا پیوست
 • آقای تاجگردون چرا یکی از وابستگان به انگلستان ، عضو تشکیلات فراماسونری و از عاملان موثر در شهادت شیخ فضل الله نوری و سرکوب مشروطه طلبان حقیقی را به عنوان الگوی قوم لر دانسته اید ؟
 • پیام تبریک فرمانده سپاه ناحیه گچساران به مناسبت روز خبرنگار
 • آقای تاجگردون به مردم بگویید چه تفکری و چه کسانی در دولت، آفریننده تورم 50 درصدی، بیکاری و مشکلات معیشتی هستند ?
 • هفده مرداد روز خبرنگار را به همه خبرنگاران عزیز تبریک عرض می کنم.
 • هیچ کدام از ادارات حق استفاده از وسایل نقلیه خارج از وقت اداری و برای استفاده شخصی را ندارند.
 • تهدید اصلاح طلبان به شورش در آستانه انتخابات مجلس! و پاسخ کدخدایی به تهدید های اصلاحات
 • دلایل باورپذیر بودن یک نظرسنجی مهم/ راز افزایش محبوبیت ۱۳ درصدی رئیسی چیست؟
 • کسانی که بعنوان تقلب دروغین در انتخابات ۸۸ آرامش و آسایش مردم را سلب کردند وبه باورهای دینی و اعتقادی آنها توهین کردند حق ورود به مجلس را ندارند
 • داستان مبهم روشنفکری و هدایتخواهی در نشست اصولگرایان بویراحمد و دنا!
 • معامله گری شرط اساسی برای قرار گرفتن در گروه اکثریت شورای شهر/عده ای به جای کار کردن به دنبال تزریق نیرو به شهرداری هستند/از روز اول تکلیف ریاست چهارسال شورا مشخص شد/ماهیانه بالغ بر 4 میلیارد تومان دستمزد می دهیم+تصاویر
 • از فروش ماشین و ورشکستگی تا معرفی تولید زعفران به مردم استان/پشتکار مهمترین سرمایه برای یک کارآفرین موفق/تغییر مسیر تسهلات بانکی خیانت به تولید است+تصاویر