تیم فوتبال‌ نفت و گاز‌ گچساران در هفته بیست و دوم مسابقات لیگ دسته دوم کشور در شهر بابک به دیدار تیم ته جدولی گروه دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور رفت؛ تیمی که در شهر خود همیشه‌ قدرتمند ظاهر میشود و حتی آرمان گهر سیرجان صدر نشین را در شهر خود شکست سختی داد!

اما تیم نفت گاز گچساران برای حضور در بین مدعیان به پیروزی در این دیدار نیاز مبرم داشت اما در برابر حریفی که‌به مهمانان کمتر باج میدهد نتیجه ای جز تساوی بدست نیاورد تا شرایط خود را برای صعود دشوارتر نماید! و این سوال در اذهان بوجود اید که ایا هنوز میتواند‌ به‌ صعود  امیدوار‌ باشد؟

تیم‌ نفت وگاز گچساران برای صعود از دوازده امتیاز باقی مانده به همه‌ امتیازات یا حداقل ده امتیاز نیاز دارد که ان هم به نتایج‌ تیمهای دیگر بخصوص نیروی‌ زمینی و آرمان گهر سیرجان و پاس همدان بستگی دارد! اما در هقته بیست دوم ارمان گهر سیرجان در خرم آباد و در برابر‌ خیبر این شهرستان بسختی توانست از شکست‌ رهائی پیداه کند واز تساوی در این دیدار و کسب یک امتیاز خوشحال باشد تا با ۳۵ ( امتیاز) و یک بازی بیشتر‌ نسبت به تیم ما همچنان صدرنشینی خود را حفظ نماید.

پاس همدان دیگر مدعی این گروه در همدان بسختی توانست از سد تیم سخت کوش‌ نفت و گاز امیدیه عبور کند که‌ نتیجه‌ تساوی برای این دیدار عادلانه تر بود و در خصوص نفت و گاز امیدیه باید گفت که تیمی یکدست و با برنامه‌ میباشد که‌ دیر بخود امد و گر نه میتوانست یکی‌ از مدعیان اصلی صعود باشد
اما در همین هفته نیروی‌ زمینی تهران‌ با مربیگری روان خواه مربی کار کشته و زیرک‌ خود بهترین نتیجه را کسب کرد و بعثت کرمانشاه را در آن شهر مقتدرانه
و با نتیجه ۳بر ا شکست داد تا نشان دهد در شرایط فعلی شانس بیشتری از دو تیم ارمان گهر و پاس همدان برای صعود دارد حواشی و جنگ روانی که روانخواه در دیدار تیم ما و نیروی زمینی
در تهران بوجود اورد و توانست تیمش را از شکست‌ برهاند تائید زیرکی روان خواه و بی تجربگی سرمربی ما بود !! و اگر تیم روان خواه روند مطلوب فعلی را ادامه و دچار حاشیه نشود باید این تیم را یکی از دو تیم صعود کننده یا حداقل در مرحله پلی اف دانست!

بهرحال تیم فوتبال نفت و گاز گچساران این هفته در یک بازی حساس میزبان آرمان گهر صدر نشین میباشد که برای ما فقط پیروزی در این دیدار‌ میتواند ما را به ادامه بازیها امیدوار نماید و شرایط جدول و رقابت تیمها طوری است که حتی یک امتیاز در صعود یا عدم صعود تیمها به لیگ دسته اول تعین کننده باشد.

لازم به توضیح است که این هفته متاسفانه‌ مهندس فرهاد جعفری و مهندس جهانبخش عنبریان مدیران تیم نفت و گاز گچساران به دلایل مشکلات کاری و خانواده گی نتوانستند در کنار تیم باشند! که امیدواریم در بازیهای باقی مانده و حساسیت جدول تمام تمرکز بر موفقیت تیم باشد!

و باز هم تاکید میکنیم که یک اشتباه کوچک میتواند باز هم حسرت صعود را بر دل دوستداران واقعی تیم بگذارد.