به گزارش منبع آگاه به نقل از  سایت باشگاه نفت و گازگچساران  آخرین بازی هفته بیستم لیگ دسته دوم با حاشیه های فراوان ناتمام ماند. براساس این گزارش، این بازی که از ساعت ١۴:٣٠ در ورزشگاه غدیر آغاز شد در نیمه اول بدون گل به پایان رسید. در نیمه اول بازی تنها صحنه مهم بازی پنالتی تیم نیروی […]

به گزارش منبع آگاه به نقل از  سایت باشگاه نفت و گازگچساران  آخرین بازی هفته بیستم لیگ دسته دوم با حاشیه های فراوان ناتمام ماند.
براساس این گزارش، این بازی که از ساعت ١۴:٣٠ در ورزشگاه غدیر آغاز شد در نیمه اول بدون گل به پایان رسید.
در نیمه اول بازی تنها صحنه مهم بازی پنالتی تیم نیروی زمینی بود که با وجود اعلام ۴ دقیقه وقت تلف شده اما در دقیقه ۵١ یک ضربه پنالتی برای نیروی زمینی گرفته شد که توسط عباس بختیاری دروازبان شایسته نفتی که از بازیکنان شاخص این بازی نیز بود مهار شد.
با شروع نیمه دوم در دقیقه ۵٢ ( ٣ دقیقه بیشتر از وقت اعلام شده) فرشید علیزاده از روی نقطه پنالتی گل اول نفت را به ثمر رساند تا نفت تیم برتر میدان باشد. پس برتری یک بر صفر نفتی ها از دقیقه ۶٠به بعد بازی رفتارهای مشکوک داور مسابقه شروع شد و در ابتدا وحید امانی را از بازی اخراج کرد و تیم نفت از دقیقه ۶۵ با ١٠ بازیکن به کار خود ادامه داد تلاش بازیکنان تیم نفت به گونه ای بود که که با وجود ١٠ نفره شدن لحظه ای از تلاش خود کم نکرده و تا دقیقه ٩٠ برتری امتیازی از آن تیم نفت بود . هر چند حواشی بازی به گونه ای بود که باوجود توهین های مکرر سرمربی تیم نیروی زمینی به مربیان نفت متاسفانه داور بازی یوسف نادریان سرمربی نفتی ها از بازی اخراج شد.
پس از اعلام ١٠ دقیقه وقت تلف شده از سوی داور حملات نیروی زمینی به اوج خود رسید تا در نهایت با وجود گرفتن وقت اضافه بیش از مدت اعلام شده که حدود ٧ دقیقه بیشتر از ١٠ دقیقه اعلام شده که در نها یت ضربه کرنر تیم نیروی زمینی به صورت مشکوکی از سوی کمک داور به اشتباه گل اعلام شد و همین موضوع موجب اعتراض شدید بازیکنان و مربیان نفت قرار گرفت و داور به ناحق بازی رانیمه تمام اعلام و داور مسابقه چمن را ترک کرد .
آنچه مسلم است بازی خوب بازیکنان نفت مقابل نیروی زمینی بود که درخشش دروازبان تیم و خط دفاع با وجود ١٠ نفره بودن و مصدوم شدن امین عباسی درخشش بسیاری خوبی داشتند.
باشگاه نفت و گاز گچساران ضمن اعلام اعتراض خود نسبت به نتیجه بازی از کمیته انضباطی و دپارتمان داوری درخواست دارد زوایای پیدا و پنهان اینگونه رفتارهای غیرورزشی و تضییع حق تیمی که در وقت قانونی تلف شده برتر میدان بوده نظارت عادلانه و تصمیم قاطعانه را لحاظ نماید.