رهبر معظم انقلاب اسلامی می فرماید
۞ امروز كه شما به كل نظام غربى نگاه مى‏ كنيد، از اين خصوصيت استكبار و سلطه، نشانه‏ هايى را مى‏بينيد. البته، در دنيا هيچ دولتى پُرروتر و وقيح تر از رژيم امريكا، سلطه و استكبار را آشكار نمى‏ كند؛ اما اين خصوصيت، مخصوص امريكا هم نيست. در كل نظام هاى غربى و كسانى كه تابع آنها هستند - مثل دولت هاى ارتجاعى و وابسته و نظام هايى كه براى خودشان قدرتى هستند - خصوصيات سلطه خودش را نشان مى‏ دهد؛ اگر چه دنيا آنها را به‏ عنوان ابرقدرت نپذيرد ۞
Saturday, 16 February , 2019
امروز : شنبه, ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷ - 11 جماد ثاني 1440
شناسه خبر : 41743
  پرینتخانه » سر خط روز گچساران تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵ | ارسال توسط :

جوابیه حاج کرم خلیلی به مطلب ایمان محمد پور در سایت سقلاطون

گچساران نیوز جناب حاج کائیدی متن ذیل را برای سقلاطون ارسال کردم شما هم اگر صلاح دانستید اجازه دارید در سایت خودتان استفاده بفرمایید . سردبیر محترم سقلاطون: بر اساس قانون مطبوعات و فضای الکترونیکی که تایپ آن در این مقال نمیگنجد و این مهم که جناب ایمان محمدپور در پاسخ به ۴ سوال که […]

جوابیه حاج کرم خلیلی به مطلب ایمان محمد پور در سایت سقلاطون

گچساران نیوز
جناب حاج کائیدی متن ذیل را برای سقلاطون ارسال کردم شما هم اگر صلاح دانستید اجازه دارید در سایت خودتان استفاده بفرمایید .

سردبیر محترم سقلاطون:
بر اساس قانون مطبوعات و فضای الکترونیکی که تایپ آن در این مقال نمیگنجد و این مهم که
جناب ایمان محمدپور
در پاسخ به ۴ سوال که از مهندس پاکدل داشتند و در سایت شما به رشته تحریر درآمد
نکاتی را که باعث تشویش اذهان عمومی علیه بنده بکار بردند پاسخ داده ام انشاالله که شما حسب رسالت حرفه ای خود اقدام قانونی نمایید۰
جناب محمدپور:
مقاله تان بوی غوره بودن شما را میداد لذا بر خود تکلیف دانستم تا نگذارم اذهان عقلا با مطالب غوره ، جامعه مشوش گردد اگر چه همین پاسخ مختصر کفایت میکرد اما توضیح هم خواهم داد.
در ابتدا تشکر میکنم از برادر عزیزم جناب عرب زاده که قبلا در خصوص تجارب و شایستگی بنده قلمی زده بودند و بنوعی ولو مختصر جواب این مهم را در جایی داده بودند
در مورد سوالتاتتان هم پاسخ داده بودند و نیازی به پاسخ من و پاکدل نبوده اما انشاالله بنا را بر آن میگذارم که واقعا برایتان مجهول مانده است و قصد دارم از این خواب غفلت بیدار شوید اگر خود را بخواب زده اید که یقیننا بیدار نخواهید شد .

سوال ۴شما=
خطاب به مهندس پاکدل فرموده اید که شما شخصی را از کارمندی جز اداره آموزش برداشته و به سمت رئیس اداره حقوقی منصوب کردید که لازم است جهل و ناپختگی و عدم اطلاع از مقررات انتصاب را از ذهن شما زدوده و مخاطبین جامعه سایت سقلاطون و …را آگاه سازم.
۱-
برای تصدی هر سمت در وزارت نفت ، چند فاکتور لازم است : یکی مدرک مرتبط با آن سمت است که مدرکم متناسب با همان جایگاه بوده است و حتی قبل از تصدی این سمت مدت مدیدی بنده علاوه بر کارآموزی قضایی خود در دادگستری گچساران ، از طرف سپاه پاسداران قبل از تشکیل دفتر حمایت از رزمندگان در دادگاه ارشادگر بسیجیان مراجعه کننده به دادگستری برای اقامه حقوق خود در شکایت یا دفاعیه از حقشان بودم.
۲-
دومین فاکتور در تصدی سمت حداقل اختلاف رتبه شخصی هر فرد با سمت سازمانی میباشد که کارمند بر روی آن قرار میگیرد و بنده در سال ۸۹ رتبه ۱۶ خود را گرفته ام ( سال انتصاب ) و رتبه سمت سازمانی UA بود لذا بین سمت سازمانی بنده و رتبه شخصی خودم فقط ۲ رتبه اختلاف داشت این موضوع به معنی انطباق کامل انتصاب بادستورالعمل انتصابات نفت میباشد.
قابل توجه خوانندگان محترم در شرکت نفت اختلاف بیش از ۲ رتبه تا ۳ رتبه بین رتبه شخصی و سمت سازمانی در حد مناطق نفتخیز جنوب باید موافقت شود و ۴ رتبه در ید وزارت است در حالیکه اختلاف رتبه بنده بر اساس نرم سازمان بوده فلذا نیازی به اخذ مجوز خاص برای انتصاب بنده نبود.
۳-
جناب محمدپور زمانیکه شما بدنیا نیامده بودی در عنفوان جوانی در جبهه سمت فرماندهی داشتم و از جانشین دسته در آزاد سازی آبادان تا فرماندهی محور داروان سومار و … و در ردیف مسئولیت اداری هم مسئولیت در هیات هفت نفره واگذاری زمین دهدشت و بعد از آن رئیس روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه و سپس پیشنهاد شهرداری گچساران در سال ۶۴ را در سن ۲۳ سالگی داشتم که خودم قبول نکردم که این نشان از پختگی من و عدم تعلق به پست توسطاینجانب بود مگر نه اینکه در جامعه فعلی هزاران رایزنی به عمل میاد وخیلیها التماس میکنند برای رسیدن به چنین موقعیتهایی که بدون التماس بهم تقدیم میشد ولی خودم رد می کردم-
۴-
زمان استخدام شرکت نفت ( سال ۶۴)در مقابل سمت سازمانی مهندس ناظر در اداره مهندسی ساختمان استخدام شدم و تا سال ۱۳۸۰ خدمت کردم.
در سال ۱۳۸۰ بعنوان مسئول آموزش فرهنگ اسلامی شرکت نفت منصوب شدم –
در سال ۸۵ رئیس سمینارهای نفت شدم که سمتش دارای عنوان رئیسی بود لیکن به این مناصب هرگز بها ندادم فقط به چشم انجام وظیفه و ارتقا و دریافت رتبه شخصی که لاینفک بود.
جناب محمدپور آیا میدانی رتبه شخصی من در سالی که در مقابل سمت رئیس اداره حقوقی منصوب گردیدم با سمت سازمانی رئیس روابط عمومی نفت و رئیس بهبود محیط کار شرکت نفت بود که هر وقت بعضی از دوستان این ۲ جایگاه را برای من پیشنهاد میدادند با تبسم معنی دار من روبرو میشدند یعنی اینکه این جایگاهها بسیار پایین تر از رتبه شخصی من است.
جناب محمدپور غورگی کار دستت داد – شما چرا ؟شما که باید فرق غوره و غیر غوره خوب تشخیص بدهی ولی متاسفانه غوره بودن شما باعث شد تا بر آن بیفزایید البته من چون سوال شما را از روی عناد نمیدانم و با شناختی که از شما دارم حمل بر نا آگاهیتان کردم.
جناب محمدپور نیک میدانی ۱۷ سال پیش رتبه من ۱۶ بوده برابر جایگاه سمت سازمانی بهبود روابط کار که در اختیار بستگان شماست از ایشان سوال کنید بعد چطور نوشته ای که کارمند ساده ای را به سمت رئیس اداره حقوقی منصوب کردی.
۵- جناب محمدپور میدانی که مدرک من با مدرک نماینده فعلی شهرستان برابر است که شما فقط افتخار داری صواب و ناصواب در حمایت از وی قلم بزنی البته چون در دوران دفاع ایشان دستی بر تنور جنگ داشتند از الطاف بنده نیز بی بهره نبوده اند و نیک میدانی که آنجا که منتقد ایشان هستم هم نهایت احترام را در مطالب دارم این از اصالت خانوادگی من است و آموزه های دینی ام و منتی بر آن نیست.
۶-
قابل توجه مخاطبان و خصوصا هم استانیهای عزیز بایستی به استحضار برسانم رتبه شخصی من در حال حاضرUA است آنهم بامدرک تحصیلی دکتری
۷-
جناب محمدپور:
لازم است بدانی اینقدر انتصاب بنده بر اساس معیارها و اصول سازمانی منطبق بود که به یک ماه هم از اطلاعیه تا تثبیت بر روی سمت از طریق وزارت نفت نرسید و مشعوفم که در مصاحبه تخصصی بنده ، شخص دکتر بطحایی که از سرآمدان حقوق دانشگاههای شاخص کشور و علیرغم اینکه دانشگاهی بود در کنار تحصیلات آکادمیک و استادی دانشگاه و رئیس حقوقی شرکت ملی نفت ایران تحصیلات حوزوی در حد اجتهاد داشتند از بنده مصاحبه بعمل آوردند و همین عزیز که بمن گفته بودند بعید است در مصاحبه نزد ایشان قبول شوم ولی به لطف الهی بعد از مصاحبه ، فی المجلس با جناب مهندس پاکدل تماس گرفتند و تایید انتصاب کردند و مکتوب اعلام کردند که بنده در مصاحبه موفق شده ام.

۷-
جناب محمدپور آیا در ارزش و پاسداشت مقام قلم حاضری به ندای وجدان درونت گوش دهی و از نماینده محترم بپرسی که در دوره حاکمیت نماینده محترم جناب حاج تاجگردون ؛ سال ۹۲ کسی را که بجای بنده سرپرست گذاشتند آیا رتبه ایشان در زمان انتصاب رتبه ایشان ۱۳ با مدرک لیسانس نبوده است چگونه رتبه۱۳ را شما شایستگی و صلاحیت میدانید در حالیکه کارمندانش از وی رتبه آنها بالاتر است اما بنده با اختلاف دو مقطع تحصیلی و رتبه ۱۶ که رتبه شخصی ام به اندازه رئیس بهبود بوده کارمند جز خطاب کرده ای (قربان برم خدا را یک بام و دو هوا را این ور بام گرما را آن ور بام سرما را) بلاخره نمردیم معنای شعار نماینده محترم مبنی بر زنده باد مخالف من و گفتگوی تمدنها که جنابعالی سنگش را به سینه زدی را درک کردیم .
بخدا براتون متاسفم که دم از اصلاحات میزنید ممکن است سری به آرایشگاه بزنید که در اصلاح سفید و سیاه نمیکنند همه موها را یکنواخت میکند جناب مدعی اصلاحات کمی بخود بیایید تاریخ قضاوت میکند شما که انحصار گرایی را به جبهه مخالفتان تهمت میزدید ببینید به کجا رسیدید آیا شما اینگونه اصلاح میکنید.
سوالی خارج از مبحث از شما دارم :
آیا ممکن است بفرمایید کی اصلاحات از اسارت حاکمیت تک قطبی خانواده محترم تاجگردون رها خواهد شد من که در گچساران و باشت هنوز در طول انقلاب اسلامی ندیدم جبهه اصلاحات کاندیدایی منتخب جبهه داشته باشد.
مستحضرید که اصلاحات هرگز کاندیدای جبهه نداشته بلکه خانواده محترم تاجگردون کاندیدا میشوند و جبهه اصلاحات هم بعنوان افراد دنباله رویی میکنند.
بعید میدانم جبهه اصلاحات علیرغم داشتن آدمهای قدر و توانمندی که در گچساران دارد بتواند با رای اکثریت جبهه کاندیدا معرفی کند
حال این سوال مطرح است که آیااصلاحات توان دارد یکبار منهای خانواده تاجگردون کاندید با نماد اصلاحات معرفی نماید؟ تا ببینیم اقبال عمومی بسمت اصلاحات چقدر است ولی یقین دارم حالا حالا ها قادر به رهایی از قید تحمیل کاندیدا نیست.
انشاالله روزی به این حقیقت صادقانه که عرض کردم خواهید رسید.
?کانال خبری فرهنگی زواره کاییدی ?
سروش
http://sapp.ir/zavareh318ka
http://eitaa.com/kaedi318zavareh ایتا
iGap.net/kaedi318zavareh ای گپ
https://www.instagram.com/zavareh318 اینستا

|
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : 8
 1. درود بر حاج کرم خلیلی رزمنده دفاع مقدس و مرد متدین

 2. این محمد پور مگه چند سالشه که میخواد در مورد بزرگانی چون خلیلی و پاکدل اظهار نظر کنه

 3. غوره را خوب اومدید حاج خلیلی. خیلی ها همین اعتقاد را دارن

 4. این محمد پور فکر میکنه تاجگردون خداست بیچاره حرف های توهم آمیز را درباره نماینده باور کرده. اهل تجزیه و تحلیل هم که نیست نتیجه اش میشه همین

 5. حسن :
  ۲۳ اردیبهشت ۹۷

  احسنت حاج خلیلی واقعا جواب بچه پروهایی که حد و حدود خودشون را نمیدونم همینه.

 6. محمد پور شعارهای توهم گونه را در باب نماینده باور کرده و فقط میخواد یه چیزی بگه که تاج خوشش بیاد. این چه میفهمم که حرمت قلم چیه

 7. علی :
  ۲۳ اردیبهشت ۹۷

  تاج بهش قول داده . از اون قول های کاهی که به همه میده. این هم که بچه است باورش شده

 8. کیهان محمدی :
  ۲۸ اردیبهشت ۹۷

  اینجانب ابتدا در خصوص توهینی که آقای خلیلی به آقای محمدپورفتح داشته اند زهی تاسف و اندوه برای انقلاب میخورم که نگاه به ادبیات مدیرانش نکرده و همینطور پستهای من غیرحق داده که البته و صدالبته به شایستگیها هیچگونه دقتی نشده و فقط و فقط از باب زحماتی بوده که امثال آقای حاج خلیلی در جبهه کشیده اند.تاسف دیگرم نه برای آقای خلیلی است، بلکه برای توهینی است که به انسان شایسته و بااصالتی چون جناب محمدپورفتح روا داشته شده.تاسف دیگرم برای دانشگاهی است که چنین مدرکی را به شما داده و در زمینه ی نمره ی ادبیاتتان هم باید برای دانشگاه و استاد بزرگوار ادبیاتتان تاسف خورد. دوست ندارم وارد این مسئله شوم که جناب محمدپور خود بخوبی جواب قانع کننده و مودبانه ای به شما داده اند.جناب خلیلی گرامی باید خدمتتان عرض کنم که قیاس آقایان تاجگردون با شما قیاس خنده دار و البته مع الفارقی است که واقعاً خود قیاس هم شرمگین میشود. شما در جایگاه امر بمعروفی و نهی از منکرید. انگار فراموشتان شده که مولا و سرورمان حسین بن علی علیه السلام با چه ادبیاتی با دشمنان و دوستان و همشهریانش صحبت میکرده. کار شما امر به منکر بود ولاغیر. دوست داشتم با لحن بهتری این مطلب را بنویسم، ولی چون دیدم حضرتعالی با ادبیات بسیار مشمئزکننده و بدور از فرهنگ سعی در پاسخگویی داشته اید، برآن شدم تا با لحن خودتان جوابگویتان باشم. امیدوارم خداوند در این ماه عزیز همه ی ما را هدایت کند و از دام غرور و ریا و بی ادبی برهاند و بزرگ منشی و فرهنگ و واقع بینی و توهّم گریزی را به همگان عنایت کند.
  والسلام علی من اتّبع الهدی

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.