رهبر معظم انقلاب اسلامی می فرماید
۞ امروز كه شما به كل نظام غربى نگاه مى‏ كنيد، از اين خصوصيت استكبار و سلطه، نشانه‏ هايى را مى‏بينيد. البته، در دنيا هيچ دولتى پُرروتر و وقيح تر از رژيم امريكا، سلطه و استكبار را آشكار نمى‏ كند؛ اما اين خصوصيت، مخصوص امريكا هم نيست. در كل نظام هاى غربى و كسانى كه تابع آنها هستند - مثل دولت هاى ارتجاعى و وابسته و نظام هايى كه براى خودشان قدرتى هستند - خصوصيات سلطه خودش را نشان مى‏ دهد؛ اگر چه دنيا آنها را به‏ عنوان ابرقدرت نپذيرد ۞
Saturday, 16 February , 2019
امروز : شنبه, ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷ - 11 جماد ثاني 1440
شناسه خبر : 41607
  پرینتخانه » سر خط روز گچساران تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸ | ارسال توسط :

۴ نفری که بخاطر تاجگردون کشته شدند

به گزارش خبرآوران، غلامرضا  تاجگردون،درهمایش بزرگداشت مقام معلم که با حضور جمعی از مسئولان استانی و محلی درسالن اجتماعات آزادی شرکت نفت و گاز گچساران برگزار شدضمن گرامیداشت این روز بزرگ  گفت:قدر معلم را همه باید بدانیم واگر نتوانیم که حتی برایشان کاری هم انجام بدهیم قدر دانستن به کسی ضربه نمی زند و احترام […]

۴ نفری که بخاطر تاجگردون کشته شدند

به گزارش خبرآوران، غلامرضا  تاجگردون،درهمایش بزرگداشت مقام معلم که با حضور جمعی از مسئولان استانی و محلی درسالن اجتماعات آزادی شرکت نفت و گاز گچساران برگزار شدضمن گرامیداشت این روز بزرگ  گفت:قدر معلم را همه باید بدانیم واگر نتوانیم که حتی برایشان کاری هم انجام بدهیم قدر دانستن به کسی ضربه نمی زند و احترام گذاشتن کمترین کاری است که می توانیم داشته باشیم.

وی با اشاره به سالروز میلاد امام عصر(عج)افزود:امروز میلاد منجی عالمی است که همه چشم انتظارش هستیم ،مهمترین اثری که انتظار در یک جامعه و یک فرد به جای می گذارد امید است و همیشه به انتظار است که انسان امیدوار است .

تاجگردون اظهارکرد:امروز سالگرد شهادت استاد مطهری است ،شخصیت بزرگی که امام راحل و علمای بزرگی از ایشان تعریف کرده اند شخصیتی که می توانست ستونی عظیم برای یک کشور و یک نظام باشد

از دولت گله دارم

نماینده گچساران و باشت درمجلس  درادامه با اشاره به مطالبات فرهنگیان و بازنشستگان گفت: در باب مسائل و مشکلات روز فرهنگیان بنده به شخصه از دولت محترم گله دارم ،این را نمی گوییم که فورا مشکلات را حل کنیم ولی واقعا این است که یک تفاوت قابل توجهی بین حقوق بگیران کشور وجود دارد.

دریافتی۸۰درصد زیر ۲میلیون تومان

وی افزود:همیشه هم گفته ام که ۷۰تا ۸۰درصد حقوق بگیران جامعه ما زیر ۲و نیم میلیون تومان دریافتی دارند و درصد کمی هم عدد های بالا را دارند و در بحثی دیگر هم عزیزان شرکت نفت هم بعضا گلایه ها دارند که وظیفه دارم هر دو موضوع را تشریح کنم.

تاجگردون گفت:یک شکاف درآمدی بسیار جدی در بین مردم وجود دارد و هیچ انسان ،حکومت و جامعه عاقلی نمی آید بین خودش و فرزندانش این همه شکاف درآمدی ایجاد کند که باید در یک جامعه بپذیریم نه به این منظور که همه دوغ و دوشاب یگدیگر باشند بلکه یک کم متناسب باشند .

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود:در بحث همسان سازی، حقوق بازنشستگان و یا کمیته امداد و بهزیستی یکی دوسال است در بودجه تعریف شده است که کم کم می توانیم درستش کنیم و به یک باره وقتی بین یک بازنشسته امروزی و قدیمی از نظر رده ۷۰درصد اختلاف باشد در مدت یکساله که نمی توان این کار را انجام داد.

وی تصریح کرد: در بودجه سال ۹۷ حدود ۴هزار و ۲۰۰میلیارد تومان فقط برای تعدیل بازنشستگان که بتوانیم نزدیک به همسان سازی کنیم ،انجام داده ایم یا برای کمیته امدادی های ۷هزارمیلیاردتومان  گذاشته ایم که بتوانیم این ها را بهم نزدیک کنیم.

تاجگردون اظهارکرد:البته این شرایط کشور را هم باید لحاظ کرد و وضعیت مالی کشور را هم سنجید یا باید بتوانیم چند میلیارد دلار نفت بفروشیم و بدهیم تا این اتفاق بیافتد که باید تورمش را هم در نظر گرفت بعد هم آن پول را نداریم یا اینکه یک تعادل را سال به سال جبران کنیم.

 نماینده گچساران و باشت درمجلس افزود: گفتیم این موضوع به شکل پلکانی اجرایی شود یعنی آن کسی که حقوقش پایین است ۲۰درصد شود و کم کم برسد تا مدیران و دیگر مسئولان،الان هم وزرا ،معاونان، شهرداران، فرمانداران و دیگر مسئولان درسال ۹۷ افزایش حقوقی ندارند.

وی درادامه اظهارکرد:در بحث حقوق عزیزان شرکت نفت ،آنهایی که در مناطق عملیاتی حضور دارند حرفی نداریم و در مورد آنهایی حرف داریم که جاهایی نشته اند و واقعا حقشان نیست ،در شب عید پاداش بازنشستگی را تصویب کردیم که سقف ۲۸۰میلیون تومان در نظر گرفته شده است گروه حداقلی هستند که امروز در عملیات نیستند ولی سر و صدا راه می اندازند .

پاداش های میلیاردی درنفت

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهارکرد:از یک لیست هزارنفر بالای ۴۰۰میلیون تومان شب عید پاداش گرفتند ،نزدیک به ۲۰۰نفر بالای ۶۰۰ میلیون ،نزدیک به ۸۰نفر بالای یک میلیارد تومان پاداش بازنشستگی گرفتند که این موارد البته ربطی به این دولت هم ندارد و تاریخ بعد از انقلاب این شکاف عظیم را بین جامعه بوجود آورده است.

قیافه ام به پوپولیست ها نمی خورد

وی تصریح کرد:اصلا شعار پوپولیستی هم نیست برخی ها حرف که می زنیم می گویند پوپولیست است که به قیافه بنده نمی خورد که پوپولیست باشم،این شکاف سنگین را چه کسی باید جبران کند بنده پول نفت بفروشم بدهم پاداش که این کار اصلا منطقی نیست.

تاجگردون گفت:در بحث حقوق های نجومی این موضوع را به دولت و چند وزیرهم عرض کردم که این نوع رفتار پیش خودتان امانت باشد ،حتی مقام معظم رهبری در بحث حقوق های نجومی یک حرف زدند که حرفشان به دل بنده نشست ،فرمودند:” که در امر بیت المال ولو قانون هم اجازه بدهد که شما این دریافتی را داشته باشید درامر بیت المال منصفانه رفتار کنید.

نماینده مردم گچساران و باشت درمجلس افزود:تصمیم گرفتیم که این شکاف را تا حدودی جبران کنیم و بدتراز آن تعدادی که هیچ نقشی در اداره کشور ندارند و هیچ تاثیری ندارند و فقط مانع شدند برای رشد جوانان و کسانی که متخصص تر هستند در جامع ما پشت درهای مدیرتی ما گیر کرده اند .

وی اظهارکرد:دیدیم که بعد از عید تعدادی از این افراد دوباره به سرکار بازگشتند و شخصی که ۸۰۰ میلیون تومان پاداش بازنشستگی گرفته است دوباره با تمامی امکانات معاون وزیری و دریافت ۳۰میلیون تومان حقوق به سر کار برگشته است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد:معلوم است در این وادی انسان دشمن پیدا می کند، هرکسی که وجدان داشته باشد و در قبال این اطلاعات نخواهد تصمیم برای تغییرات بگیرد به نظرم وجدان ایرانی و مذهبی ندارد که تلاش نکند که این شکاف را حل نکند.

جایش بودم تاجگردون را ترور می کردم

تاجگردون درادامه بیان کرد:یک عزیزی هوس کرده است که چندتا مقاله علیه بنده منتشر کند که روز اول مطلبی را برای شخص خودم نیز فرستاد، بنده اگر جای او بودم که تاجگردون را ترور می کردم چرا که پاداش ۹۰۰میلیون تومانی اش حالا ۲۷۰میلیون تومان شده است.

زورگویی در این مملکت ممنوع است

وی افزود:حالا بعد از ۵سال یادش آمده است که هی بنویسد که چه اتفاقی افتاده است ،زورگویی دراین مملکت ممنوع است و هر کسی و هرمقامی بخواهد سو ءاستفاده از دوربین،قلم و نگاهش بکند فرقی برای بنده ندارد .

  ۴نفر بخاطر بنده کشته شدند

تاجگردون تصریح کرد:بارها هم گفته ام که در هواپیمایی که درارتفاعات دنا سقوط کرد ۴نفر بخاطر بنده کشته شدند و جسدشان هنوز آن بالاست یعنی بخاطر شما مردم گچساران کشته شدند چرا که می خواستند بیایند درباره ارزیابی زیست محیطی چند تا از پروژه های بنده حرف بزنند.

وی گفت:اینکه بعد بنده بیایم و درمقابل وزیرکوتاه بیایم؟ ،زور ندارید، وجدان خودم را کنار بگذارم بخاطر چه چیزی؟ ،حالا که حقوق و اضافه کار و پاداش بازنشستگی تان کم شده است یادت افتاده است که تاجگردون زورگو و تمامیت خواه است.

نماینده مردم گچساران و باشت درمجلس تصریح کرد:۷۵درصد در این شهرستان به بنده رای داده اند از هر ۴نفر ۳نفر به بنده رای داده اند و آن یک نفر دیگر نه اینکه بنده را قبول نداشته است بنده دستش را هم می بوسم که پای تعصب خطش و قومش هم ایستاده است.

تاجگردون درادامه گفت:این ها همه با هم هیچ فرقی ندارندمهم این است که نگاهتان به این افراد ظالمانه نباشد مهم این است که وقتی به چهرشان نگاه می کنی احساس نکنند به یک فرد بیگانه ای که دارد به آنها  طمع می کند نگاه می کنی.

وی افزود:بنده اگر ضعف داشتم اینگونه صحبت نمی کردم بنده اگر ضعف داشتم اینگونه در مجلس نطق نمی کردند مقام معظم رهبری یک نصیحت شرعی به ارکان اصلی نظام داشتند و نمی دانم که ایشان راضی هستند یا نه، که وظیفه دارید دراین معیار ها هرچقدر دولت نیاز دارد کمکشان کنید که بتواند مشکلات و معظلات مملکت را حل کند .

نماینده ای که معامله کند خائن به خودش است

تاجگردون تصریح کرد:ولی آنجایی که خطایی می کند باید جلوگیری کرد و آنجایی که نیاز به کمک دارد باید حمایت کردکه هم وظیفه شرعی است و هم وظیفه میهنی و اخلاقی  است .نه معامله است و نه چیز دیگری و نماینده ای که بخواهد معامله کند خائن به خودش است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهارکرد:برمن حرام اگر یک ریال از دریافتی نمایندگی مجلس در زندگی خودم و خانواده ام تاثیرداشته باشد هر چیزی که هم درآوردم سعی کردم به روش هایی در حوزه انتخابیه ام هزینه کنم.

به سهم خودم عذر می خواهم

وی گفت:بنده به عنوان عضو کوچکی از این نظام بلند بالای جمهوری اسلامی ایران همه جا هم عرض کرده ام  و از آحادمختلف ملت ایران هر قصوری که متوجه شده است بنده به سهم خودم عذر می خواهم؛عذرخواهی یک فرهنگ است و این فرهنگ متاسفانه به هر دلیلی از جامعه ما پریده است.

باید مجرمانه با ما برخورد کنند

تاجگردون گفت:باید دربرابر آنچه که ناحق و تخلف است عذر خواهی کنیم و اگر سهوا عمل کردایم عذر خواهی کنیم و بخاطر آنچیزی که عمدی بوده است که باید مجرمانه با ما برخورد کنند ولی آنچیزی که هم حق جامعه است باید ادا کنیم.

تاجگردون-8
|
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : 2
 1. رضا :
  ۱۳ اردیبهشت ۹۷

  ضمن احترام به سخنرانی آقای تاجگردون ،صحبتهای تکراری دردی از قشر فرهنگیان دوا نمیکند لازم هست مقداری عمل هم باشد و البته مطالباتی که حق فرهنگیان هست داده شود و فقط در ظاهر داخل سایت های مختلف درج نشود که مطالبات پرداخت شد!!

 2. آقادایی :
  ۱۴ اردیبهشت ۹۷

  جناب تاجگردون چطور برای افزایش۵۰درصدیامور مالیاتی،جهادکشاورزی و۳۵درصدی وزارت کشور پول هست اما به فرهنگیان که می رسه همه از کمبود بودجه وپول می نالند!!!!!!اگر نسل اینده ناهنجار بار بیان یکی از مقصرانش امثال شما هستید

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.